IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Slevy u zásilkovny pro eshop pri vetsím zasásilání

 1. Ahoj,

  chtěl bych se zeptat jestli máte někdo (a jaké) zkušenosti s vyjednání slev pro zasálání do zasilkovny a pres ně na doručení na adresu?

  Přesněji od jakého mnoství mesícně vubec s vámá jednají a kolik se vám podařilo srazit % cenu dolu oproti klasikcému ceniku při jakém mnoství měsícne?  Předem diky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Karlarejsek poptává: Kodér - WP
  Prak poptává: GTM nastavení kódů
  Arsenik1 poptává: Predam kontakt jazykovému korektorovi z BA
 3. My máme od 800 ks 1 kč slevu :))

 4. Slevy tam téměř nejsou, i při několik tisících balíků měsíčně to dělá pár korun (3-4 Kč), nemá to cenu řešit. Respektive ta cena je tak nízká, že není moc z čeho slevovat.

  #EDIT: Nedopatřením jsem přehlédl na adresu a reagoval jsem na výdejní místa

 5. Citace Původně odeslal uzivatel1 Zobrazit příspěvek
  Slevy tam téměř nejsou, i při několik tisících balíků měsíčně to dělá pár korun (3-4 Kč), nemá to cenu řešit. Respektive ta cena je tak nízká, že není moc z čeho slevovat.

  #EDIT: Nedopatřením jsem přehlédl na adresu a reagoval jsem na výdejní místa
  Já teda nevím, ale 3-4 při několika tisících mi dává zajímavou částku defakto “za nic”. Zkus to vynásobit 12x a už máš dobrou dovolenou když nic jiného ;-)

 6. diky vsem za info, kluci zeptam se kdo je cislo 2 u vydejen po Zasilkovne. Minule jsem resil ulozenku a to to tedy asi neni a Geis co mam já to taky neni, tak zvazuji co dal nasadit by vydejny jestli DPD ci PPLparcel shop ci nekoho jiného , ale aby to melo smysl

Hostujeme u Server powered by TELE3