Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Stránka 4 z 6 PrvníPrvní 123456 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 91 až 120 z 156

Jaký je váš nejoblibenější politik?

 1. Citace Původně odeslal Kormik Zobrazit příspěvek
  Obecně:

  Jedna magořina a extrém je sluníčkaření a popírání všeho nepřijatelnýho.
  Druhá věc je vyšilování a podlehnutí strachu...protože i o to tu jde. Potřebujou "ohromovat" a stahovat nás do sraček.

  Měli jsme tu masakry, útoky pod falešnýma vlajkama, ale i zinscenovaný útoky.

  Je dobrý smířit se s tím, že se často nedozvíš, kdo to na místě udělal a co se přesně stalo...a ani to není důležitý!

  Důležitější je (alespoň zkoušet) rozpoznat, - jakou "zprávu" to vyvolává ven, - co chtějí, abychom si mysleli - a symboliky, který to sebou nese. Ty bývají rozpoznatelný (záměrný) i skrytý.

  Můžeme být rádi že žijeme tady, protože naše kotlina je unikátní a má svou specifickou sílu a ochranu. Nepatří ani západním partnerům, ani východním přátelům...to je dobrý si vždy uvědomit. Věnujme energii našemu rozvoji. Nepotřebujeme hlubší "závazky", "pakty", "úmluvy", "nařízení" a "úplatky" to jsou starý symboly poslušnosti a otrokářství.

  Alespoň tak to vidím já.
  Je dobře, že na rozdíl od některých nad věcmi uvažuješ. Jak daleko může člověk dojít ve svých úvahách závisí na jeho analytickém myšlení a na kvalitě informovanosti. Nechci si hrát na mistra světa, psal jsem to tu xkrát, že čerpám ze zdrojů, které si dokáže člověk dohledat sám, ale jak jsem chtěl ukázat na příkladu Srí Lanky, tak lze dohledat daleko komplexnější a hlubší informace. To co pronikne médii je odfiltrováno a zkresluje uvažování davu

  ---------- Příspěvek doplněn 27.04.2019 v 22:58 ----------

  Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Ty seš fakt magor, sorry :D

  Prej "z mých zdrojů", neptá se tě náhodou na rozhodnutí i Trump?
  už to nehul, chlapče :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Byl bys rad, kdybys frcel jen na brku, co? :(((

 4. nevím na čem sáňkuješ, ale asi to bude slušnej matroš :)

 5. To se pri psani divas do zrcadla?

 6. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  To se pri psani divas do zrcadla?
  ty budeš asi místní filozofická kapacita :) podle stylu hádám zvláštní školu :)

 7. Neco novyho o Sri Lance?

 8. proč? už jsi zpracoval první příspěvek? :)

  ---------- Příspěvek doplněn 28.04.2019 v 19:15 ----------

  chápu, že tě nebezpečí ze zahraničí nemusí zajímat, když jsi od okolí chráněn dvoumetrovou zdí bohnické univerzity :) ale musíš brát ohled i na obyčejnou českou spodinu

  ---------- Příspěvek doplněn 28.04.2019 v 19:21 ----------

  že jsi to ty, tak speciálně jen pro tebe přímý odkaz na novinky ze Srí Lanky: https://www.google.cz

 9. Ne, jen testuju, jak dlouhej účinek má tvoje mňaučko.

 10. Pak tady vykladej ze nic neberes

 11. Podle sebe soudím tebe?

 12. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Podle sebe soudím tebe?
  nemáš žádné argumenty do diskuze, jen tady tupě trollíš. na diskuzi nemáš koule ani hlavu, tvá úroveň začíná na školním hřišti nebo mezi zhulenýma makovicema. ty si tu můžeš nanejvýš dětsky nebo dementně žvatlat.

 13. To mas od svyho tajnyho zdroje ze Sri Lanky, nebo si na to prisel uplne sam?

 14. Pokud jde o Srí Lanku, postnu sem, pro zajímavost, jeden rozbor.

  SRÍ LANKA, TEROR, ISLÁM - a akce, která nedává smysl. Nebo naopak dává?

  Noviny jsou plné informací o nevětším teroristickém útoku na území Srí Lanky v historii. Něco jsme se dozvěděli, něco se tajilo, hodně se mlžilo až lhalo a díky tomu se nám mohla vytvořit před očima mozaika celé události. To, že má smysl se na ni dívat pouze z hlediska Globální politiky (tedy z velké "výšky") asi nemá smysl rozebírat.

  V prvních okamžicích po prvních útocích jsme se ze sdělovacích prostředků, jako je třeba naše ČT, dozvěděli, že se na SL objevují "nacionalistické buddhistické tendence" a že tam v minulosti operovali hinduistické útvary LTTE (Tamilští tygři), kteří bojovali proti buddhistické vládě. A že tam jsou rozděleni na většinové Sinhálce ( 70% Buddha) a menšinové Tamily (13% Kršna ) a další kteří jsou rozděleni takto - Ježíš 7%, Mohamed 10%. O Islámu jako možném strůjci útoků, samozřejmě nezaznělo ani slovo. Již toto složení a rozložení nám může říci o dané zemi a o tom, co se v ní děje, dost a dost.
  ...

  Jak se dalo okamžitě pochopit, že za tímto teroristickým útokem nebyla LTTE? No protože byla již před deseti lety na hlavu poražena a bojovala zásadně proti buddhistické vládě a nikoliv proti křesťanům!!! Je doslova neuvěřitelné, že nám "experti" na ČT zkoušeli podsunout myšlenku, že by za těmito útoky mohli být hinduističtí Tamilové, nebo snad dokonce většinoví buddhisté. Je to jen důkaz toho, o čem ví každý druhý "pepík" v hospodě, ale co "naše" intelektuální "elita" vidět nehodlá a nechce (protože v tom jede s nimi) - mainstream/média, nepracují a nepracovala, pro zájmy občanů, ale všechna jejich vnitřní nastavení jsou koncepčně řízena ze zahraničí a ve prospěch US státních elit a "liberální demokracie".
  .....

  Kdo útočil? Údajně naprosto neznámá organizace Tauhíd džamáté, která se zatím nezmohla ani na zapálení kiosku s novinami, ale nyní zosnovala špičkovou sérii útoků na naprosté profi úrovni. Co znamená slovo Tauhíd? Je to přímo islámská nauka o jedinečnosti (jedinosti) Boha. "Bůh věru neodpustí, je-li k Němu něco přidružováno, ale odpustí, komu chce, věci jiné, než toto. A kdokoliv přidružuje k Bohu, dopouští se hříchu těžkého."(Korán 4:48)

  Otázka zní: Proč muslimská menšina na Srí Lance zaútočí na ještě o něco menší menšinu v zemi, kde je tvrdě drží u úst buddhistická vláda a hinduisté se s nimi také nemažou? Proč zaútočí na křesťany, kteří jsou v této zemi tím nejmenším jejich problémem? Dává vám to smysl? Pokud něco děláte a to ještě v takovém rozsahu, tak k tomu musíte mít důvod a musíte mít cíl, kterého chcete dosáhnout. Fanatik se snadno přiměje k podobnému útoku, ale i jemu musíte vysvětlit PROČ má danou věc udělat a ještě když má u toho navíc i zemřít! Buddhisté jdou proti nám, hinduisté také, to oni řídí tuto zemi, tak pojďme zaútočit na křesťany! Má to smysl? V této zemi naprosto nehrozí, že by mohli muslimové pomocí útoků na křesťany vytvořit muslimský stát, nebo si nějak upevnit moc.

  Samozřejmě, že to má smysl. Na Srí Lance probíhá vládní krize. Mají tam bordel na úrovni Ukrajiny. Prezident se hádá s premiérem, členové vládního kabinetu spolu nemluví, jednotlivé ozbrojené složky spolu nekomunikují, nesdílí si informace. Je tam chaos. Našli byste ideálnější zemi pro zosnování teroristického útoku? Ale přesto se ví a to měsíce dopředu, že tam k něčemu má dojít. Jak to vím? V lednu tam totiž došlo k obrovskému cvičení (poprvé!!!), kdy se tam záchranné (!!!) složky školily v tom, jak postupovat při obrovském teroristickém útoku, který se stal v jeden čas a na mnoha místech. A za čtvrt roku přišel tento útok. Že cvičení mysleli vážně je evidentní - celé toto školení/výcvik prováděla izraelská organizace United Hatzalah, možná nejlepší v oboru. V osnovách bylo prý přímo uvedeno, že se jedná o nácvik při teroristických MEGA ÚTOCÍCH!!!

  Co nám tedy tato teroristická akce říká? Provedla ho prakticky neexistující organizace, v politicky rozvrácené zemi, útočilo se na křesťanství a turisty. Vše perfektně připravené, provedené, zinscenované. Máme zde další útok na Západní svět, na jeho hodnoty, kulturu a tradici (proto útok na hotely pro hlavně západní turisty). Srí Lanka jako stát byla vybrána pro svou momentální nestabilitu a přišla k tomu jako slepá k houslím. Evropa se momentálně islamizovat nebude, protože prostě nemůže - IS byl poražen a běženci začali docházet. Islám musí být opět opatřen nálepkou - NEBEZPEČNÝ, aby všichni pochopili, že islamizace se odkládá.

  Média, díky dodržování starých not, to samozřejmě nepochopí a stále budou tvrdit, že nic nesouvisí s ničím a budou Islám omlouvat. Na Srí Lanku jede tým vyšetřovatelů Interpolu, který nedostane za úkol - hoďte to na někoho jiného, ale nechají ho skutečně pracovat a tak se přijde na velmi nebezpečnou buňku teroristů napojených na Al Kajdu, nebo již neexistující IS. Média budou dál tyto lidi označovat za "teroristy - islamisty", což mnohé ovce ještě stále berou jako označení pro osoby s konkrétním světonázorem, aniž by chápali, že "terorismus" vždy byl a bude "pouze" válečnou taktikou podporovanou konkrétními státy v momentě, kdy vojáci/bojovníci, nemají dostatečné zdrojové možnosti bojovat pomocí pravidelné armády, v uniformách a pod jasně strukturovaným velením.."

 15. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  To mas od svyho tajnyho zdroje ze Sri Lanky, nebo si na to prisel uplne sam?
  vyskoč punťo :)

  ---------- Příspěvek doplněn 03.05.2019 v 21:06 ----------

  Kormik: k tomuto můžu jen dodat, že to čím se dnes označuje jako "liberální demokracie" není ani liberální a ani demokracie. je to jen pošahaná ideologie popírající základní občanské svobody, další totalitní tupá nauka, která chce v zájmu "dobra" většiny převálcovat oponenty všemi dostupnými prostředky včetně demagogie a násilí. stejně jak to ve svých počátcích dělali komunismus i nacismus.

 16. A doba ledova prijde kdy?

 17. čínské přísloví "Je těžké najít černou kočku v tmavé místnosti, zvlášte pokud tam vůbec není...Ale my ji najdeme"

  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov...1905031106_ogo

  tomu říkám pravá dezinformační kampaň..pokud volby nepodanou, hádejte kdo za to může :)

 18. A co konkretne je tam dezinformace a jaka je tedy ta spravna informace? Jen se ptam, to ze rusko ovlivnuje zkrze soc. site jsem povazoval za fakt.

 19. Hoši tohle je fakt spíš na ty novinky, tam mají tihle trollové bohatý kariéry, tady udržme aspoň poslední zbytky důstojnosti, prosím, nejsme přece zvířata.

 20. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  A co konkretne je tam dezinformace a jaka je tedy ta spravna informace? Jen se ptam, to ze rusko ovlivnuje zkrze soc. site jsem povazoval za fakt.
  Dodnes jsem to nepochopil jak vlastně taková ruská dezinformační kampaň v praxi probíhá..to jako že na FB ruští trollové napíší nějaký hoax a na základě toho Lojza z Mokrý Lhoty zvolí jiného politika, než toho co kandiduje za tu "správnou" stranu? Nebo přes ten net pouštějí nějaké frekvence co působí na mozek nebo jak to teda je?

 21. ahegao

 22. Když jsme u těch informačních kampaní, zde je odkaz na skromný příspěvek Česka.
  Česko posílá ukrajinským neziskovkám desítky milionů.

  Peníze, které poskytlo ministerstvo zahraničních věcí (MZV), byly určeny mj. na boj s korupcí, na podporu kvalitních médií či na ochranu lidských práv ve východních regionech nekontrolovaných ukrajinskou vládou, či na Krymu.

  P.S: „Co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim.“ (Bible, Tob 4,15)

 23. Citace Původně odeslal Poool Zobrazit příspěvek

  P.S: „Co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim.“ (Bible, Tob 4,15)
  Tak, tak, ta moje verze je modernjší, proaktivnější.

 24. Citace Původně odeslal Poool Zobrazit příspěvek
  Když jsme u těch informačních kampaní, zde je odkaz na skromný příspěvek Česka.
  Česko posílá ukrajinským neziskovkám desítky milionů.

  Peníze, které poskytlo ministerstvo zahraničních věcí (MZV), byly určeny mj. na boj s korupcí, na podporu kvalitních médií či na ochranu lidských práv ve východních regionech nekontrolovaných ukrajinskou vládou, či na Krymu.

  P.S: „Co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim.“ (Bible, Tob 4,15)
  a všechny ty tanečky kolem nejmenování Pocheho ministrem zahraniničí najednou dostávají logiku :), mimochodem jako občana ČR a daňového poplatníka by mě zajímal nějaký hmatatelný důkaz, něco jako zpráva NKÚ, jak tyto peníze byly skutečně vynaloženy. Mimochodem jsou to provozní prostředky na rok pro dva Klokánky, nebo taky deset Mercedesů GL pro místní bossy.

 25. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Tak, tak, ta moje verze je modernjší, proaktivnější.
  tvl ty máš dost

  ---------- Příspěvek doplněn 05.05.2019 v 10:42 ----------

  kdo to ještě pořád nepochopil, tak na příkladu Srí Lanky jste mohli v reálu vidět co hustí do lidí masmédia a jak se zkresluje skutečnost, tohle je aparát, který zaměstnává x desítek tisíc "žurnalistů" a valí se to na všechny z tv, rádia a novin. tak vedle toho je pár desítek hackerů a "trollů" jako prdnutí vedle atomovky. navíc to dělají všechny státy, včetně usa, podívejte se na rozhovor s šéfem nsa, který sám přiznal, že kdyby mu někdo nabídl přístup k interním informacím politické strany kolem Putina, tak by vteřinu neváhal, ale přiznal jeden rozdíl v tom, že zatímco usa si informace nechávají pro sebe, tak rusko je zveřejňuje, např. přes wikileaks (což si zase nemyslím, že je pravda, protože hlavním zdrojem wikileaks jsou "přeběhlíci" z řad us), ale těch kanálů je celá řada a je vidět, že establishmentu hodně překážejí.

  např. alex jones a jeho infowars, dokud tepal republikány a rozšiřoval ty nejšílenější konspirační teorie, tak nikomu nevadil, ale když začal natáčet us antifu a různé exoty z řad us levice a jejich šílené vize, tak začal být najednou nepohodlný, tenhle týden mu zablokovali všechny kanály a videa nejsou více dostupná...

  establishment chce mít veškerou kontrolu nad dezinformační mašinerií a svobodná média jsou jim trnem v oku, jinak by stádo mohlo prokouknout a něco požadovat (svobodu, podíl na rozhodování). ono to není tak, že občané řídí stát, ale stát řídí občany prostřednictvím manipulovaného zpravodajství

  ---------- Příspěvek doplněn 05.05.2019 v 10:56 ----------

  nechci tady někoho propagovat, ale tohle myslím stojí za pozornost
  Odejdeme bez placení
  Naposledy upravil Toro : 05.05.2019 v 10:54

 26. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  A co konkretne je tam dezinformace a jaka je tedy ta spravna informace? Jen se ptam, to ze rusko ovlivnuje zkrze soc. site jsem povazoval za fakt.
  K vzájemnýmu ovlivňování (na více úrovních) dochází v určitý míře vždycky a je to přirozený. Někdo věří, že na světě existujou jen zlí (momentálně ruští) hackeři, agenti a ostatní velmoci a státy je jaksi nemají. A když jo tak jen proto, aby nás "ochránili". Někdo dokonce věří, že existuje jen ruská propaganda a třeba unijní, německá, sa, izraelská, americká... vůbec neexistuje.
  Ale věřit tomu, že americký volby vyhráli ruští hackeři je totální úlet:)

  Navíc. Nelze si nevšimnout, jak fungujou média. Tenhle odstavec, kterej zase přebírám, to vystihuje:

  „Nedávno skončilo v USA vyšetřování Trumpa a "ruského ovlivňování voleb". A to s absolutně negativním výsledkem - k ničemu takovému NEDOŠLO! Pamatujete na tu masírku, kdy nás krmili jak RF nejspíš nainstalovala Trumpa jako svou loutku do Bílého domu? A dnes je prokázáno, že to byla opět jen lež US státních elit, tedy neokonů? Ale všimněte si, že když se nějaká lež extrémně dlouho omílá, tak ji mnoho lidí přijme (za fakt!), i když se prokáže, že to je celé lež. Všímáte si kolik idiotů u nás z řad politiků, kulturních "elit" a "čučkařů" stále omílá to, že naše volby určitě zkouší ovlivnit Rusové? Ty klíčové v USA prokazatelně neovlivnili, ale do těch v ČR se budou cpát? Ne. Putin velice dobře ví, že celá eurohujerská sebranka u nás pracuje v jeho zájmu, protože tak, jak se oni dokáží poškodit před vlastním obyvatelstvem pouze tím, že se chovají a jednají dle vlastních znalostí a mravnosti, by ruská FSB nikdy nedokázala, ani kdyby u nás měla stovky tisíc agentů."

 27. Citace Původně odeslal Toro
  nechci tady někoho propagovat, ale tohle myslím stojí za pozornost
  Odejdeme bez placení
  tvl, tak ty mas dost…

  Pripluli kaprici z kremlu? :)))

 28. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  tvl, tak ty mas dost…

  Pripluli kaprici z kremlu? :)))
  něco pro tebe:

 29. To je Toro?

 30. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  To je Toro?
  to je veliký učitel všech rusobijců a žárlivý milenec Jourové

 31. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  To je Toro?
  ahegao by chtěl být

Hostujeme u Server powered by TELE3