Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Stránka 2 z 6 PrvníPrvní 123456 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 60 z 156

Jaký je váš nejoblibenější politik?

 1. Spíš by mě zajímalo, kde se zapomněli noví moderátoři, byl tam náznak změny. Prvních pár hodin…

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Spíš by mě zajímalo, kde se zapomněli noví moderátoři, byl tam náznak změny. Prvních pár hodin…
  Nefunguji. Mam stale falesne hodnoceni. Skoda. Zrovna, kdyz jsem si zaplatil inzerat na Webtrhu za 5000 Kc.

  Vasek

 4. Nejoblíbenější: Okamura, Kobza, Václav Klaus ml. a kupodivu i Kalousek.
  Možná si někdo klepe na čelo, že někdo může mít mezi svými oblíbenci Okamuru i Kalouska. Kalousek asi jako jedinný zastává v TOP09 pravicové názory. Je něco jako byl Václav Klaus ml v ODS. Ostatní lidé z TOP09 jsou neomarxisti a kývači Bruselu.

 5. Citace Původně odeslal PetrVomacka Zobrazit příspěvek
  Nejoblíbenější: Okamura, Kobza, Václav Klaus ml. a kupodivu i Kalousek.
  Možná si někdo klepe na čelo, že někdo může mít mezi svými oblíbenci Okamuru i Kalouska. Kalousek asi jako jedinný zastává v TOP09 pravicové názory. Je něco jako byl Václav Klaus ml v ODS. Ostatní lidé z TOP09 jsou neomarxisti a kývači Bruselu.
  Nedivím se tomu, všichni svoji politiku postavili na extrémech a jako marketingovou strategii zvolili provokaci. Takže lidé kteří nemají vlastní názor, nepoužívají kritické myšlení jim na jejich hru "na emoce" lehce skočí.

 6. takže z mých zdrojů za útoky na Srílance stojí jeden místní imám, který se odpálil v jednom z hotelů - jinak volně šířil své "myšlenky" na Youtube a nikomu to ani trochu nevadilo
  na netu jsou fotky z kostelů, např. socha Ježíše potřísněná krví věřících - tuhle asi ve zprávách neuvidíte
  tak jsem zvědav co se dostane do našich zpráv a kdy... až vrchnost rozhodne co smí stádo vědět a co ne

  PS: kdyby se mohli volit i nežíjící politici tak jasně vede Roosevelt, špičkový politik, který buďto rozuměl ekonomice nebo měl vynikající poradce, za ním s odstupem Reagan
  Naposledy upravil Toro : 21.04.2019 v 18:22

 7. [QUOTE=Toro;1522918]
  PS: kdyby se mohli volit i nežíjící politici /QUOTE]

  Nemohou, příspěvek mi byl smazán, WT mění směr a začíná cenzura

 8. tak jsem poctivě vydržel u zpráv čt a o tomto ani slovo :)))))) vrchnost ještě filtruje... stádo nevědě tápe a věří svým představám :))))

  tipuju, že stříkance krve na soše Ježíše neprojdou, tomu dávám tak 10%

  ---------- Příspěvek doplněn 21.04.2019 v 18:16 ----------

  fotka toho kozomrda je na netu už dvě hodiny, tož uvidíme, kdy se naše "zpravodajství" odhodlá to zveřejnit

  ---------- Příspěvek doplněn 21.04.2019 v 18:25 ----------

  [QUOTE=kunwald;1522921]
  Citace Původně odeslal Toro Zobrazit příspěvek
  PS: kdyby se mohli volit i nežíjící politici /QUOTE]

  Nemohou, příspěvek mi byl smazán, WT mění směr a začíná cenzura
  napiš pár příspěvků o blahodárném účinku drog nebo o vynikající politice pirátů a zase budeš "in" :)

  ---------- Příspěvek doplněn 21.04.2019 v 22:05 ----------

  tak čt nic, takže tady ho máte v plné parádě :)

  Zahran Hashim preaching extremism- Sri Lanka Terrorist suicide bomber - YouTube

  ---------- Příspěvek doplněn 21.04.2019 v 22:10 ----------

  naše zpravodajství se o teroristy zjevně nezajímá a opravuju šanci krví zborceného Ježíše, že se někdy objeví ve zprávách na 0,01 % :))

 9. ano, je to přesně tak, teď jsi na to přišel :))))))))))

 10. Nikdo, kdo bude sledovat sve zajmy a zajmy sponzoru v dalsim volebnim obdobi je mi celkem jako beznemu obcanovi ukradene...

 11. Citace Původně odeslal Pannulita Zobrazit příspěvek
  Nikdo… je mi celkem ukradene...
  Wut?

 12. Tak jsme o jeden den dál a zatím se nejodvážněji k tomu postavila čt, která za hlavu útoku označila místního "kazatele", ale nevím jestli tím výrazem spíš ještě víc nebalamutí stádo.
  Mě stačilo pět minut, abych o tom zjistil desetkrát víc, a to jsem četl jen nadpisy a prohlížel fotky :) to co ten pán hlásal na Youtube nebo Instagramu zde radši nebudu říkat, to by většina stejně neunesla a/nebo by tomu stejně nevěřila. A nikomu z politické garnitury, která se prezentuje jako ober-demokrati, to evidentně ani nevadilo, že ty věci byly na sociálních médiích a byly odstraněny až těsně po útoku.

  Tady máte názornou ukázku, jak fungují mainstream média, pro ovce co nevěřili tomu co jsem o MSM prve psal.

  ---------- Příspěvek doplněn 22.04.2019 v 21:29 ----------

  tak koukám, že link na video s tím masovým vrahem už odstranili, ale stejně je všude na netu o něm dost materiálu a to jsem to ani nijak extra nehledal.
  holt lidi neumí používat google a o mozku ani nemluvě :)))))

  ---------- Příspěvek doplněn 23.04.2019 v 07:09 ----------

  tweety Donalda Trumpa řeší všechna světová média, ale že Obama s H.Clinton oba dva nazvali oběti bombových útoků jako "Easter Worshipers" jsem nikde nezaznamenal. tady vzniká nové kodové označení pro křesťany. žeby podoba s komunisty čistě náhodná?

 13. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Nedivím se tomu, všichni svoji politiku postavili na extrémech a jako marketingovou strategii zvolili provokaci. Takže lidé kteří nemají vlastní názor, nepoužívají kritické myšlení jim na jejich hru "na emoce" lehce skočí.
  Všichni, které jsem vyjmenoval svoji politiku postavili nikoli na extrémech, ale na kritickém myšlení. Nevím co Vy si představujete pod pojmem kritické myšlení. Pro mne je to analyzovat problém z více úhlů pohledu. Vytvořit si vlastní názor na základě vědomostí a zkušeností jak vlastních, tak i jiných kvalifikovaných osob.
  Za extrémistu je dnes považován člověk, který odsuzuje islám. Přitom je evidentní, že islám je problematický a neslučitelný se západní demokracií. Označit někoho za extremistu a ukončit diskuzi není kritické myšlení. Podobně je to s rasismem. Současné obecné mínění je, že jsme všichni stejní. Pohledem kritického myšlení každý může vidět, že rasy jsou rozdílné. Vypadáme jinak, máme jiné alergie, jinou kůži, vlasy, absobci vitamínu D, IQ. Neexistuje ani jedna černošská země, která by byla bohatá. Černoši se o své děti nestarají, některé profese jim nejdou, stěžují si, že matematika je rasistická, mají nižší platy, v USA neexistuje ani jeden školní obvod z 16 tisíc, ve kterém by byli černoši lepší než běloši. Před příchodem bělochů před několika staletími neznali kolo, neviděli vícepatrovou budovu a neznali psaný jazyk. Pokud na tyto skutečnosti člověk poukáže, je označen za rasistu a diskuze končí. Kritické myšlení znamená bavit se o věcných argumentech, ne zakazovat diskuzi. Už jsem se několiktrát setkal, že sluníčkáři mluví o kritickém myšlení ve smyslu tam ten web je na seznamu problematických webů a bez jakýchkoliv argumentů označí celý článek za nepravdu.

 14. Tak na to vám nemám co říct. Pokud vám Okamura (dle mého názor nejextrémističtější člen této skupiny) přijde OK, tak nemá smysl s vámi o tom polemizovat.

 15. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  Mám osobní zkušenost z diskusí, že počet ''smajlíků'' je přímo úměrný demenci názoru. Nemusí to být tvůj případ, pouze taková vsuvka :) :) :)

  Teď k tvému moudru. To co tvrdíš může ale nemusí být pravda. Máš ty informace ověřené? Pokud ano dolož zdroj. Nebo si opravdu naivně myslíš, že máš lepší skills ve fulltextovém vyhledávání než extrémisticky aktivní novináři? Pravděpodobně nemáš a odkaz na video měli možná ještě dřív než ty. Rozdíl mezi tebou a seriózním médiem je ten, že si ověřují relevanci/pravdivost informace, kterou pouštějí do světa kvůli tomu, aby nešířili hoax. Pravděpodobně neověřili zdroj a proto tuto informaci nezveřejnili.

  Je to dostatečně jasně popsáno nebo se mám pokusit o nemožné? Mimochodem toto může být jeden z mnoha repetitivních kroků extrémistických blbečků. Pokud se dlouho k činu nikdo nepřihlásí automaticky si jej někdo přisvojí pro nahnání ''slávy'' ve svých kruzích.
  Takže první informace, navíc neucelené a silně zkreslené se objevily až po poledni 23.4. (cca 2 dny po tom co byly dostupné a napsal jsem to sem), takže si svoje představy o práci novinářů zkus poupravit než tu budeš chtít někoho poučovat a přitom víš akorát kulový.

  Nejpřesnější informace zatím asi na idnes:
  Strůjcem útoků na Srí Lance je radikální klerik Haším, oznámily úřady - iDNES.cz

  Na netu byly donedávna volně dostupná jeho videa, zatímco kritici islamismu jsou blokováni tak tento člověk svou propagandu bez omezení šířil do celého světa. Na tohle by měli skuteční novináři poukázat a jemu podobným by se v tom mělo v první řadě zabránit. Příčina je ideologie a násilí důsledek - není na tom nic k nepochopení.

  Mě to za to nestojí sem něco psát, tohle byla ukázka jak systém veřejných sdělovacích prostředků ne/funguje. Buďto ten systém obejdete a fakta si dohledáte sami nebo zůstanete součástí manipulovaného stáda. Pokud to uděláte, tak uděláte něco pro sebe a pokud ne, tak tady není nikdo od toho aby nějakou tupou ovci přesvědčoval.

 16. Jel jsem autem v nedeli a ve zpravach na asi 7 stanicich po sobe byla Sri Lanka.

  Proc te to tolik zere? Me to treba vubec nezajima a uz vubec bych z toho nedelal zavery vzhledem k cesky novinarine, ktera je az na par nezavislych vyjimek naprosta zumpa.

 17. Jste to, cemu se vystavujete, co konzumujete (nejen jidlo, ale i myslenky)...

  Nikdo z vas nechce zit ve strachu, ale nevedome ho v sobe timhle pestujete... A Okamura aspol. to ve vás pěstují naprosto vědomě, protože z toho mají osobní prospěch.

  Někdy fakt lituju lidi co jsou v tomhle uvěznění. Musí to být fakt strašně frustrující...

 18. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  Jste to, cemu se vystavujete, co konzumujete (nejen jidlo, ale i myslenky)...

  Nikdo z vas nechce zit ve strachu, ale nevedome ho v sobe timhle pestujete... A Okamura aspol. to ve vás pěstují naprosto vědomě, protože z toho mají osobní prospěch.

  Někdy fakt lituju lidi co jsou v tomhle uvěznění. Musí to být fakt strašně frustrující...
  Toto je moc hezky řečeno. Tesat do kamene. Právě ti lidi, co furt hovoří o tom, jak se budeme bát, jak se naše ženy budou bát, o tom že na západě se už všichni bojí, protože je tam armáda muslimů,... říkají právě ti lidé, kteří se už teď bojí, i když naprosto nemají čeho.

  A nejen, že se nemají čeho bát tady, ale ani v těch místech, o kterých tihle lidi pořád vykládají, že tam už je to ztracený. Letos už jsem se sám procházel nočním Berlínem, Paříží i Londýnem - jsou to naprosto pohodová a bezpečná místa, asi jako kdekoliv jinde v civilizované metropoli. Normální, nezabedněnej člověk, kterej nečte ty lži na Sputnicích, Aeronetech a Parlamentních listech, se tam může cejtit naprosto bezpečně.
  Jediný místo, kde jsem se letos v noci necejtil dobře, je paradoxně homogenní Kyjev, což je ale tím, že tam každej místní borec vypadá jak gangster a zvlášť když se nalije, tak nikdo netuší, co od něho čekat. To je výsada všech techto východních a slovanských národů (kam češi naštěstí nepatří). V lodstatě se ani nelze divit těm Britům, že je serou lidi z východní Evropy a nevaděj jim pákistánci.

 19. za prvé si uvědomte, že svoboda jak ji známe, není dána samovolně ani trvale, kdo o ní nejeví zájem, snadno o ní přijde.

  za druhé je tu jakási ideologie, která nemá s demokracií ani občanskými svobodami nic společného a šíří se pod pláštěm náboženství a tolerance bez ohledu na to jestli to ignorujete nebo ne. to, že o něčem nevíte, neznamená, že to neexistuje. :)

  není to ani tak o strachu ale o uvědomění si nebezpečí, potažmo reality. ano lze žít v bublině, kterou si člověk vytvoří z ignorace nebo obyčejné hlouposti a být šťastný - pak je to o síle charakteru, pokud nejste vnitřně schopni zpracovat skutečnost pak se z ní dobrovolně diskvalifikujete.

 20. A co je vlastne realita? Je to to cemu veris ty? Nebot o cemu veri sebvrazedny muslim? Nebo cemu verim ja? :) Co je to ta realita o ktere mluvis? Je to jen dalsi iluze, je to proste jenom neco co sji si v sobe vypestoval tim cemu se vystavujes... to je ale jenom tvoje realita... Fakticka realita je taky jenom realita zalozena na znamych faktech - ale zapomina na ty fakta co sjou neznama... tak co je vlasten ta skutecna realita? :) A skutecne je to o uvedomneni reality, nebo jen dalsi iluze vytvorene na zaklade kusych informaci? (nikdy nebudes mit vsehcny informace, nikdy)

 21. realita jsou fakta, pokud je popíráš z důvodu, že je nebudeš nikdy znát všechny, tak je to dětsky bláhové
  je to jako se zastavit u malé násobilky nebo u dětského žvatlání

  ---------- Příspěvek doplněn 24.04.2019 v 20:24 ----------

  a hlavně taková osoba si svobodu nikdy nezaslouží pokud vůbec bude vědět co to ve skutečnosti je

  nic proti mentálně postiženým ale takových úžasně spokojených a šťastných lidí najdeš mezi nimi dostatek

 22. Citace Původně odeslal Toro Zobrazit příspěvek
  realita jsou fakta, pokud je popíráš z důvodu, že je nebudeš nikdy znát všechny, tak je to dětsky bláhové
  je to jako se zastavit u malé násobilky nebo u dětského žvatlání
  Problem je, ze kazdy z nas zcela jendoznacne prochazi tzv nazorovym zkreslenim... proste zamerne prehlizi informace, ktere by mohli zmenit jeho jiz zaujaty nazor... Kriticti lide to amji min, ale nikdo se tomu nevyhne... Takze ty tvoje fakta ktera asi tak rad vtrebavas jsou jiz na vstupu zkreslena - vubec omezenim naseho jazyka, nazorovyn zkreslenim nekoho kdo je predava, tvym vlastnim mozkem, tim se z nich ale stavaji fakta kusa a tudiz v podstate k nicemu - vedouci do mista kde z relaity se stava jen dalsi extremne znasilneny patvar - iluze :) A detsky se tu chovas jen ty... Zacit totiz ostatni nejakym zpusobem schazovat, protoze jejich nazor nezapada do tveho nazoroveho zkresleni, je vic detinske nez srat na tyhle zabomysi valky...

 23. sorry, ale ignorace šíře faktů na základě toho, že je nelze poznat všechny, je naivita. je mi líto, že se tě to dotklo, ale to názory dělávají.

  kam by se s tímhle dostala astronomie nebo matematika? nepovažuju se za Hawkinga ani Einsteina, ale to neznamená, že se uzavřu v pohodlí ignorace, sebevzdělávání je na celý život, každý to dělá pro sebe a někam ho to posune. ano, může se splést, od toho je výměna názorů a uznání cízího protinázoru, je to o tom jestli člověk na to má silný charakter nebo je malicherná nula - nic na tom není, není potřeba se urážet názory.

  nikdy mi nedělalo problém uznat cizí protinázor, protože tím ocením něčí schopnosti a zároveň mě to posune dál, tak asi tak, ale na nic si nechci hrát, jsem normální trouba jako každej jinej

 24. A sebevzděláním myslíš to, že na každý incident na světě budu reagovat jako ty? A proč sem teda nepišeš každý den o situaci an celém světě, teoristickych cinu se deje vsude ? proč zrovna srí-lanka? Protože zrovna teď jsi názorově zaujatý... A tím celá tvoje realita... Vtipné, hovořit v takové nízké diskusi o velikánech jako je Einstein... z toho mě prosím vynech...

 25. budeš se divit, ale já sem nepíšu všechno co vím :) reagoval jsem na Srí Lanku, abych těm zabedněným palicím ukázal jak je systém ojebává

  vůbec nemám ambice zde komentovat světové dění, můžu se plést, ale krom Srí Lanky jsem se takhle u ničeho nerozpsal, ale to jen z důvodu té tupé ignorace

  to co si představuješ pod sebevzděláváním to opravdu není, a co já čtu nebo ne, ty nemůžeš vědět, tak nevím proč to chceš hodnotit

 26. Pak ale sledujes svoji jasnou agendu - nekomu neco ukazat... A tim se snazis na ostatni posilat tvoje vlastni nazorove zkresleni... Ktere navic nedokazes predat presne jak ho citis (jazyk je hodne nedokonaly) a tim ho jen dal a dal zkreslujes... A tim siris strasbne kuse, deformovane informace (iluzi, vzdalenou od reality), ktera vetsinou obsahuje vic emoci nez informaci... a tim predavas hlavne strach, ale bez potrebnych informaci, tak aby to bylo prinosne a nikoliv nebezpecne... A proto rikam, jste to co vstrebavate... pokud budete vstrebavat takovehle emocionalni vyjevy prosté opravdových faktu, budete jen emocni lide, bez potrebnych faktu... Ty si to prebiras jako ignoraci faktu... ale ve skutecnosti je to ignorace emocionalnich vylevu a filtrace jen opravdovych, cistych, nezaujatych faktu... A promin, ale ty jsi jen cista emocni vylevka :) V pohode, nevidis to... ja ti to za zle nemam... jen sam sebe vysvetluji a promin mi ze jsem osobni... Nemusel jsem byt...

 27. nejde mi o to šířit strach, lidi spí na vedení a je potřeba je probudit. na to jak člověk podává informace bude mít každý posluchač trochu odlišný názor - mě vyhovuje podat to lidem tak, aby si tu hlavu alespoň trochu namáhali, nic víc. každému se ta laťka může jevit jinak vysoko, lidi jsou prostě komfortní, odvykli si používat tu věc mezi ušima.

 28. Problém je v tom, že někteří lidé zaznamenají nějakou extrémní situaci, podle ní si vytvoří imaginární problém a pak na ten pak hledají radikální řešení. Naprostej opak smysluplné společenské debaty.
  Nejdřív si vydefinujte problém (tedy si zjistěte, jestli vůbec existuje, podložte to věrohodnými daty) a pak se o něm dá diskutovat. Nic takového jsem od žádnýho například muslimobijce neviděl. Všechny ty vaše problémy jsou imaginární nesmysly založený na základě "jedna paní povídala", "známej viděl ve Francii", "ve Švédsku se chovají tak a takhle",... Tady na ničem.

 29. Registrace: můžu tě ubezpečit, že tak jak to popisuješ to rozhodně není. vím o tom opravdu hodně, a věř tomu. mě nejde o to sem nasázet milion odkazů. o tom to není, že to každému strčíš pod nos a teď to sežer, jde o to, aby se lidi probrali z letargie pohodlí, které je otupilo a které jim vyhovuje. když to řeknu obrazně, nerozdávám ryby, ale postrkuju ostatní trouby, aby se snažili sami rybařit a nebyli slepí a ovladatelní jako batolata :)

 30. Citace Původně odeslal Toro Zobrazit příspěvek
  nejde mi o to šířit strach, lidi spí na vedení a je potřeba je probudit. na to jak člověk podává informace bude mít každý posluchač trochu odlišný názor - mě vyhovuje podat to lidem tak, aby si tu hlavu alespoň trochu namáhali, nic víc. každému se ta laťka může jevit jinak vysoko, lidi jsou prostě komfortní, odvykli si používat tu věc mezi ušima.
  Njn mas agendu, kazdy ji ma, ale ne kazdy jde dobrym smerem, aby ji dosahl...

 31. Citace Původně odeslal Registrace Zobrazit příspěvek
  Problém je v tom, že někteří lidé zaznamenají nějakou extrémní situaci, podle ní si vytvoří imaginární problém a pak na ten pak hledají radikální řešení. Naprostej opak smysluplné společenské debaty.
  Nejdřív si vydefinujte problém (tedy si zjistěte, jestli vůbec existuje, podložte to věrohodnými daty) a pak se o něm dá diskutovat. Nic takového jsem od žádnýho například muslimobijce neviděl. Všechny ty vaše problémy jsou imaginární nesmysly založený na základě "jedna paní povídala", "známej viděl ve Francii", "ve Švédsku se chovají tak a takhle",... Tady na ničem.
  A nebude už pozdě, až se tady začnou chovat jako ve Švédsku? Nechce to trochu toho přirozeného strachu? Až tu ten problém nastane, bude pozdě ho řešit, jako všechno co podobně vyeskaluje!

Hostujeme u Server powered by TELE3