Dovoluji si nabídnout služby, které vašemu podnikání přinesou lepší výsledky v podobě získání nových zakázek a vyšší známosti vaší firmy.

Vytvoření moderní webové stránky s důrazem na propagaci vašich služeb

Mít přehlednou, pěkně graficky zpracovanou webovou stránku je dnes téměř podmínka, jak se na trhu efektivně posouvat. Vaše služby dokážete lépe prodávat a získáte velkou výhodu před konkurencí.

Největší výhodou vytvořit si webovou stránku zaměřenou na propagaci vašich nabízených služeb vidíme hlavně ve zvýšení povědomí o vaší firmě a získání nových zakázek. Naše webové stránky vytváříme právě s ohledem na propagaci vaší firmy/živnosti.

Přes internet nyní vyhledává téměř každý, když něco potřebuje. Pokud bude i vaše firma v nabídce, zvýší se povědomí o vaší firmě, vašich službách.

Mám za sebou několik větších projektů, jejichž součástí je také internetový obchod, který právě díky internetové propagaci a vytvoření e-shopového řešení získal za 6 měsíců více než 4000 objednávek s tržbami přes 1mil Kč.

Naše řešení obsahuje:

Založení domény, hostingu
Tvorba loga
Vytvoření grafiky webových stránek
Vytvoření všech statických stránek
Tvorba textů
Vkládání fotografií
Propojení funkcí, tlačítek
Zpracování speciálních požadavků
Návody pro obsluhu stránek
Správa a údržba vašich stránek
Přivedeme vám nové zákazníky

Součástí vytvoření webové stránky je také následná údržba a neomezená podpora. Pomůžu vám také s viditelností na internetu, dostanu vaší stránku na přední pozice ve vyhledávačích.

V případě vašeho zájmu napište prosím do zpráv nebo na email dominikburger@seznam.cz