Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Vyhledávače zboží, které se vyplatí?

 1. Dobrý den. Do jakých vyhledávačů zboží má smysl dávat eshop? Stačí jen www.zbozi.cz a www.heureka.cz ve neplacené verzi? Jsou i jiné vyhledávače kde se neplatí? A dokážou získat zákazníky?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Obecná otázka, neexistuje odpověď. Musíš vědět přeci spoustu proměnných, abys na toto uměl odpovědět. Někdo na heurece nebo zboží vydělává, někdo prodělává. Kam patříš ty, nebo budeš patřit, to závisí na mnoha okolnostech - na typu produktu, na marži, na nastavení, na logistice a podobně. Obecně se zbožáky vyplatí: heureka, zbozi, google nákupy.

 4. Také je důležité zmínit, co prodáváte, protože jsou srovnávače, které se zaměřují na určitý druh zboží (móda, nábytek, elektro, atd.)

 5. Máme eshop se šperky a rozjíždíme hobby zaměřená víc na doplňky pro terária a akvaristiku (bez prodeje krmiv a zvířat). U šperků je dost velká konkurence kde s cenou konkurovat nemůžeme.

 6. Co takhle zainvestovat těch pár korun a zjistit si to? Každý obor je jiný...

 7. Zboží v neplacené verzi není k dispozici. Z Heureky v neplaceném režimu budete mít jen minimální objem.
  U šperků můžete vyzkoušet ještě módní vyhledávač Glami. Má i neplacenou verzi, podmínkou je nasazení Glami Pixelu na váš web (něco jako remarketing kód).

  Jak říká pawlisko, je třeba vyzkoušet.

  I pokud vám nebude vycházet inzerování kompletního sortimentu, vždycky můžete sortiment, který vám nevychází skrýt z XML feedu/feedů a inzerovat jen to, co má dobré výsledky. Pokud vaše e-shopové řešení nedisponuje funkcionalitou pro skrývání sortimentu z feedu, můžete použít externí nástroj. Na CZ/SK trhu je nejrozšířenější a zřejmě nejpropracovanější mergado.cz

  Heureka a Zboží obvykle bývají pro e-shopy nejlevnější placeným zdroje tržeb. Nicméně pokud nemáte konkurenceschopnou cenu (rozumnějte jste obvykle mezi nejdražšími) nebo nějakou výhodu, nemusí to být pravda.

 8. Myslím, že odpovědí by mohl být článek, který napsal Lukáš cca před rokem. Přijde mi ještě vcelku aktuální. Je to seznam vyhledávačů zboží s krátkým představením. Pokud by to nebylo ono, tak řekněte prosím. Těch seznamů mám víc. Nebo doplním, co budu vědět, tady. Docela se tomu u nás věnujeme :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3