Vítejte v exkluzivní aukci 15 let registrované, prémiové 2L domény - OH.cz

Naše společnost je od roku 2004 vlastníkem domény OH.cz (první registrace domény v roce 2001), na které jsme v minulosti provozovali obchodní portál a online databázi firem (databáze není součástí prodeje, pouze doména).

Co je možné na doméně OH.cz provozovat?

Vzhledem k výborné zapamatovatelnosti domény prakticky vše, ale jako jedno z možných využití této domény se v podstatě nabízí již v jejím názvu OH.cz - exkluzivní portál Olympijských her. (Srovnejte OH.cz/2020 např. s url: oh.idnes.cz/2020).

Stačí si zadat do vyhledávače Google nebo Seznam klíčové slovo OH a začnou Vám tam sami vyskakovat odkazy na veškeré weby s olympijskou tématikou. V období, kdy jsme ještě provozovali zmíněný portál a naše webstránky byly zaindexovány, tak to s sebou neslo výhodu bezplatné návštěvnosti, obzvláště pak v letech, kdy se konaly Olympijské hry.

Doména je to univerzální, výborně zapamatovatelná a lze ji využít prakticky pro jakýkoliv obsah.


PLATEBNÍ PODMÍNKY:

- výsledná cena je v EUR a k částce bude připočítáno DPH ve výši 21%
- platba bankovním převodem na základě zaslané proforma faktury, provedení platby v EUR do 5 prac. dní. Dle dohody je možné kupní cenu uhradit i v jiné měně.
- kupující po úhradě obdrží daňový doklad

Aktuálně je registrace domény OH.cz vedena u českého registrátora WEDOS.
Převod domény proběhne v rámci registrátora WEDOS nebo k Vámi vybranému registrátorovi, a to po úplném zaplacení konečné ceny aukce.