Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Lze z Čech vybudovat úspěšný projekt.com?

 1. Ahoj všem,

  Myslíte si, že lze z ČR vybudovat fungující a úspěšný projekt .com pro USA?

  Případně v čem by mohl být problém.

  Dekuji za vaše názory, případně i zkušenosti.

  Filip

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Lze, pokud rozumíš us kultuře, která je jinak než evropská.

 4. Všechno lze.

 5. Jde to, ale pocitej s tim, ze v US se uspesny firmy a nastroje casto propagujou na konferencich, vystavach (jsou tam na to docela ujety) a delaji ruzne dealy s dalsimi firmami v oboru (ruzne si vypomahaji) a na to casto taky potrebujes osobni kontakt (neradi spolupracujou jen na dalku)... Takze pocitej proste s tim ze do te USA budes litat, pokud to myslis opravdu vazne... Nebo si tam aspon budes muset vybudovat team co se o to postara za tebe... osobne bych tam dojel a zkusil od zacatku najit nekoho kdo do toho pujde s tebou a postara se ti tam o obchodni stranku a vyvoj muzes pak delat odtud... To je docela funkcni model...

 6. Všechno jde, ale levné to nebude

 7. z ČR se řídí spousta takových projektů, samozřejmě to lze. Trochu problematický je časový posun, je lepší mít pár lidí i na místě (záleží co to je za obor).

  Problém bude asi jen rozpočet, všechny společnosti co mě napadají do toho nalily desitky mio dolarů než se jim to začalo vracet.

  Už přes deset let o tomhle tématu široce a poutavě píše John Vanhara, pročti si zápisky na www.podnikanivusa.com a pak se tady ptej.

 8. Lze.

 9. Pokud vim tak par projektu bezi na com a jsou z CR a jsou uspesne a podle me nejvyznamejsi je convertor s cloudem na katastralni mapy. Neni moc znamy, ale hodne frci v USA a v INDII mygeodata.cloud
  Naposledy upravil Hagen : 14.04.2019 v 17:06

Hostujeme u Server powered by TELE3