Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 20 z 20

Lovecký - myslivecký dropshipping nebo dodavatel

 1. Ahoj,

  1) otázka pro místní osazenstvo. Lovectví a myslivectví je pro internet specifický obor, jaké znáte největší e-shopy podle obratu na českém trhu?

  2) Chceme na jedné doméně udělat dropshipping a hledám dodavatele loveckého vybavení a zbraní... google nic tak jestli náhodou nevíte kdo toto umožnuje nebo s kým by se šlo domluvit?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Jiří Hudec nabízí: 360 fotky + produktové foto
  Denki nabízí: Zastoupení v Japonsku
  NVX prodává: Prodám doménu Sleva.net
 3. A více jak 18 let, koncesi na prodej, zbrojní licenci nebo zbrojní průkaz máš? Evidentně o prodeji zbraních nic nevíš a to si ani neumíš vygooglovat eshopy a zjistit jejich obrat, pokud to lze.

 4. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  A více jak 18 let, koncesi na prodej, zbrojní licenci nebo zbrojní průkaz máš? Evidentně o prodeji zbraních nic nevíš a to si ani neumíš vygooglovat eshopy a zjistit jejich obrat, pokud to lze.
  napřed si zjisti co je to dropshipping chytrolíne

 5. Citace Původně odeslal webprojekty Zobrazit příspěvek
  napřed si zjisti co je to dropshipping chytrolíne
  A myslíš, že to kontrolu bude zajímat? Vrat se do školky!

 6. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  A myslíš, že to kontrolu bude zajímat? Vrat se do školky!
  stejně je na bouchačky osobní odběr... tak nevím co řešíš si fakt totálně mimo

 7. O bravo, už jsi si o tom něco zjistil:)

  Upřímně a to jako budeš mít u každé zbraně a střeliva text " prominte mi jsme pouze dropshipping a nemůžeme s vámi uzavřít kupní smlouvu to musíte tam a tam, třeba na druhý konec republiky", tak to mě opravdu motivuje k nákupu, ale zřejmě to máš vymyšlené tak dělej jak chceš, stejně se na tebe každý obchodník a zákazník vy.... Si fakt myslíš, že těch pár lidí co tu má zbroják nebo lovecký lístek neví kam jít, když tam stejně musí jít osobně? Stejně tak prodejci se už nemohou dočkat aby ti dávali provizi za nic. Prostě možná nápad dobrý, ale špatný obor.

  Navíc náš právní řád, živnostenský zákon ani zákon o zbraních žádný drop nezná.

 8. Co je dropshipping očividně neví ani jeden z vás :)

 9. Rád se nechám poučit a aplikuj to na zboží v tématu, děkuji:)

 10. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  " prominte mi jsme pouze dropshipping a nemůžeme s vámi uzavřít kupní smlouvu to musíte tam a tam, třeba na druhý konec republiky"
  Pokud jde konkrétně o zbraně, tak musí splnit podmínky co jsi zmiňoval. To nijak nerozporuji. On bude ten, co je bude prodávat.

  Ale jakákoliv ostatní volně prodejná výbava bude stále spojena s tím, že na faktuře bude uváděno jeho jméno. On je ten, kdo uzavírá se zákazníkem smlouvu, není žádným zprostředkovatel. On řeší reklamace a vše kolem. Reálně člověk nemá šanci zjistit, který eshop využívá dropshipping a který ne.

 11. O volně prodejném zboží nic nepíši tak proč se mě děláš hlupáka?

 12. Nikdo z tebe hlupáka nedělá. Ty jsi chtěl nutně vysvětlení aplikovat na tento konkrétní sortiment.

  Reagoval jsem primárně na tvou větu: "prominte mi jsme pouze dropshipping a nemůžeme s vámi uzavřít kupní smlouvu to musíte tam a tam, třeba na druhý konec republiky" Z té věty jasně plyne, že si dropshipping s něčím pleteš.

 13. Tak si to přečti pořádně, celý text je:

  Upřímně a to jako budeš mít u každé zbraně a střeliva text " prominte mi jsme pouze dropshipping a nemůžeme s vámi uzavřít kupní smlouvu to musíte tam a tam, třeba na druhý konec republiky"

  Takže mě ted z tebe vyplývá, že si taky něco pleteš:)

 14. Je úplně jedno, co tam bude mít napsáno. On je v tu chvíli prodejce, on tu zbraň nabízí a prodává, on ji předává zákazníkovi. On s ním v době nákupu také uzavírá smlouvu. V tu chvíli má stejné povinnosti, jako každý jiný prodejce zbraní.

  Jeho dodavatel (či mateřský eshop) ve vztahu k zákazníkům nikde nijak nefiguruje. Zaměňuješ dropshipping s "přeposíláním objednávek".

 15. Ale já přece nic nezaměňuji a všechny pojmy jsou mi jasné, to jenom ty máš pořád nějaký problém, který problémem není.

  Já jenom komentuji, když zakladatel vlákna si myslí, že nemusí mít kvůli drops licenci, že to je celé blbost, jelikož každý kdo chce legálně zbraň ví, že má kupovat u držitele licence, takže většině potencionálních zákazníků je jasné, že na tom eshopu jenom ztrácí čas.

 16. Psal jsi, že bude zákazníka posílat jinam. To je u dropshippingu nesmysl.

 17. Nepsal!!!!
  Pouze jsem se ho tázal jak to chce dělat, když to dělat sám dělat nemůže a z mého pohledu by bylo slušné na to zákazníka upozornit.

 18. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Nepsal!!!!
  Jo aha...
  Citace Původně odeslal láďa1979
  prominte mi jsme pouze dropshipping a nemůžeme s vámi uzavřít kupní smlouvu to musíte tam a tam, třeba na druhý konec republiky
  Proč by se zákazníkem smlouvu nemůže uzavřít? Může, dokonce musí. Neměl by to dělat z důvodu, že nemá licenci. To s formou provozu jeho eshopu ale vůbec nesouvisí.

 19. Zaprvé nemá licenci, takže by to mohlo být nedovolené podnikání a za druhé zase nemá licenci a obě smluvní strany musí být zřejmé a prodávajícím být nemůže. No a za třetí nedovedu si představit uzavření smlouvy na dálku, jelikož pak by kupující mohl trvat na dodání prodávajícím a ne nějakým dalším, kdo tu licenci má, což třeba při platbě může vypadat jako podvod. Smlouvu nejsi povinen uzavřít pokud si vyhradíš, že podléhá akceptaci za nějakých podmínek. Stejně tak jeho nabídka za určitých okolností nemusí být nabídkou pro uzavření smlouvy.

  A čistě hypoteticky ty by jsi byl tuto situaci ochoten akceptovat, když si něco objednáš a ve finále jsi odeslán někam na prodejnu jiného subjektu, který s tebou ani nemá žádnou smlouvu? Což je třeba tvoje přeposílání objednávky, ale ve finále je přece úplně jedno jestli svou činnost nazývá dropsh nebo přeposílání, prostě u tohoto zboží ten jeho zamýšlený model nemůže fungovat.

 20. Tak jinak, na shopu co vytvoříme budou obchodní podmínky dodavatele, stejně tak provozovatel bude dodavatel... my ten eshop vytvoříme a budeme propagovat... kdyby jste o někom věděli dejte vědět, díky

 21. Dobrý den,
  je znát vaše neznalost problematiky.

  Propagovat ho moc nebudete, protože zboží na ZP (střelné zbraně, střelivo) podléhá přísné regulaci (ze zákona).

  Stejně tak žádný z aktuálně dostupných reklamních systému, reklamu, která vede na web se zbožím na ZP, takovou reklamu nepovoluje. Resp. možná povolí ale po chvíli zamítne. (vyjma webů ala hunting-shop..)

  Můžete udělat někomu, kdo už web má (nebo nemá) prezentaci, která povede k větší prodejnosti,ale dropshipping fungovat nebude.

  Držitel zbrojní licence.

Hostujeme u Server powered by TELE3