O několik tisíc obyvatel více bude mít Žižkov poté, co v severní části areálu Nákladového nádraží Žižkov dokončí developerská společnost Central Group novou rezidenční zónu nazvanou Parková čtvrť. Tu by mohl investor začít stavět už za dva roky a projekt počítá až se dvěma a půl tisíci nových bytů.

Zdroj: iDnes.cz

Nabízíme k prodeji soubor unikátních domén vztahujících se k tomuto podnikatelskému záměru, kdy tu nejzákladnější z nich - www.ResidenceParkovaCtvrt.cz jsme ochránili chráněnou známkou Úřadu průmyslového vlastnictví, a to obrazovou a slovní.

Varianty "Re -Z - idenceParkovaCtvrt" nebo "ParkovaCtvrt" již vzhledem k námi registrované známce a obrazové i slovní podobě - již nepůjdou registrovat, nebo je napadneme námitkou.

Veškeré tyto modifikace i opačné domény vlastníme k této ochranné známce rovněž a předáme je spolu s touto ochrannou známkou v ceně této aukce.

K čemu Vám toto nezpochybnitelné právo bude - záleží už pouze na Vás. Magazín, developerký záměr, realitní kancelář a dalších možností je spousta. NIKDO Vám nemůže odepřít právo využít slávy tohoto projektu a zabránit Vám v jakékoliv spjaté s tímto developerským projektem a miliard, které budou vloženy mimo jiné i do reklamy.

V současné době je na ochranné známce umístěný magazín z rezidencí v okolí - jejíž samostatné katalogy máme rovněž v držení my a na těchto webech nyní budeme vlastní marketingovou činností v terénu odůvodňovat jejich hodnotu:

www.ResidenceParkovaCtvrt.cz - chráněno ochrannou známkou pro sro - 5.000.000 Kč - samostatný katalog - tato aukce.

www.ResidenceCentralPark.cz - samostatný výdělečný katalog - 2.000.000 Kč - jiná aukce

www.ResidenceGardenTowers.cz - chráněno ochrannou známkou UPV - 3.000.000 Kč - samostatný výdělečný katalog - sídlo sro v residenci - vlastní znalost prostředí 2 roky - spolupráce se společenstvím vlastníků - jiná aukce