Jen tento týden: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Externí technická podpora

  1. Potřebuji poradit (nevím jestli nejsem v špatném vlákně). Potřebuji vyřešit technickou podporu 1 produktu, interně nikoho zaměstnávat nechci (není to absolutně náplň práce pro jednoho člověka). Stávajícím lidem to svěřit nemůžu, nedali by to. Nelze to řešit nějak externě? Zatím to mám na starosti sama, ale potřebuju se toho zbavit.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Lze a dělá se to relativně běžně, podmínky záleží na časové/technické náročnosti, jestli to je možné dělat na dálku atd. Sám to dělám (na dálku většinou), dohodu mám na omezenou dobu a prodlužuje se to a mění podle okolností a zájmu obou stran. Záleží co je to za produkt a jak obtížné je někoho najít.

  4. Citace Původně odeslal JakubStan Zobrazit příspěvek
    Lze a dělá se to relativně běžně, podmínky záleží na časové/technické náročnosti, jestli to je možné dělat na dálku atd. Sám to dělám (na dálku většinou), dohodu mám na omezenou dobu a prodlužuje se to a mění podle okolností a zájmu obou stran. Záleží co je to za produkt a jak obtížné je někoho najít.
    A kde se hledá resp. zadává nabídka práce? Existují nějaké firmy co to nabízí? Nemůžu na netu nic najít (určitě blbě hledám).

  5. Hledal bych něco ve spojení s "outsourcing", víc těžko říct. Jsou třeba firmy, co zajišťují uživatelskou IT podporu (telefon, výjezd), otázkou je, jestli je to nákladově přijatelné a jestli je produkt v téhle kategorii.

  6. Asi i tady někoho najdeš když blíže specifikuješ o co jde.

Hostujeme u Server powered by TELE3