Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Prodat projekt před spuštěním? Zde?

 1. Ahoj,

  rád bych znal Váš názor. V současně době již jen procházím a případně ladím projekt, který se bude zabývat prodejem softwaru jako balíčku. Dále rozvádět nebudu, není to k této diskuzi potřeba.

  Jsem rozhodnut projekt prodat, neboť moje cesta je spíše vývoj než provozování ale nemohu se teď rozhodnout jestli projekt prodat před spuštěním nebo ho nechat "zajet" a na základě výsledků prodat s nějakou cenovkou.

  Jde o to, že obě varianty v sobě mají výhody i nevýhody. Když vezmeme "fakt", že o produkt zájem je, u prvotní kampaně se počítá s největším obratem ale dokáže to dnes kupující ocenit?

  Koupí projektu po prvotní kampani nejen, že kupující přijde o prvotní objednávky ale také zdědí podporu spjatou s prodejem z té prvotní kampaně. Také cena za projekt bude již jinde.

  Co myslíte, zajet projekt a prodat nebo zkusit oslovit kupující ještě před oficiálním spuštěním?

  Za věcnou diskuzi děkuji.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Koupi to jen nekdo, kdo v tom neco uvidi, coz po tomhle prispevku bude nikdo.

  Obecne projekt pred spustenim neznamena skoro nic, prodavat s cislama je mnohem zajimavejsi.

 4. Pokud si pamatuješ televizní pořad Den D, tak tam ti co měli jenom nápad a něco jenom započali, tak většinou neuspěli. Naopak ti co už to měli rozjeté, problém s investory neměli. Takže pokud budeš prodávat víceméně jenom nápad s nějakou investicí, budeš muset najít někoho, kdo tomu opravdu rozumí a uvidí v tom potenciál. Pokud budeš prodávat již s nějakými výsledky okruh kupujících se značně rozšíří i mezi kupující mimo obor, ale cena může být samozřejmě vyšší i nižší. Takže spíše bych hledal investora a prodal po zajetí.

 5. Prodat projekt před spuštěním? Zde?

  Rozhodně - Ano

 6. Btw: mit projekt bez vyvojare dost snizuje cenu.

 7. Muzeme se tesit na nabidku zde jako: perspektivní, dobra investice, luxusni domena, potencial vydelku, projekt bez prace, super mega husty seo, projekt vydela sam jen treba 1 hodina tydne?

 8. Měl jsem to podobně s jedním projektem. Vyvíjel jsem ho dlouho, až mě přešla chuť jej provozovat. Projekt jsem prodal, ale za menší částku než bych dostal, kdybych to měl vyvíjet na zakázku. Takže se nevyplatí vyvíjet naslepo a doufat v zhodnocení práce.

  Citace Původně odeslal josef.jebavy Zobrazit příspěvek
  Btw: mit projekt bez vyvojare dost snizuje cenu.
  Já třeba u všech svých projektů kupci říkám, že v případě zájmu zůstanu na projektu jako programátor, platilo to jak pro projekt výše, tak pro WebDeal.cz. Na obou projektech účinkuji, protože mé projekty beru prostě jinak a nechci, aby po prodeji strádaly.

 9. Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  Muzeme se tesit na nabidku zde jako: perspektivní, dobra investice, luxusni domena, potencial vydelku, projekt bez prace, super mega husty seo, projekt vydela sam jen treba 1 hodina tydne?
  Prodávám, protože na to nemáme čas a chceme se naplno věnovat jinému projektu.

 10. Prodávám, protože za prodej jsou peníze a budu mít čas vyvíjet další projekt, které opět vydělají peníze. Vy nepracujete pro zisk? Chápu, že tady na Webtrhu moc normálních projektů, které mají schopnost generovat zisk není a tak je asi zbytečné se vyjadřovat k off-topic hlasatelům :)

  Děkuji alespoň za těch pár názorů k tématu. Nutnost programátora tam samozřejmě je a nehodlám projekt nikomu "hodit na hlavu".

 11. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Prodávám, protože na to nemáme čas a chceme se naplno věnovat jinému projektu.
  :D jo, na to jsem zapomnel... Sorry

 12. Vlastne chcete predať len nápad, a to znamená že zo softvérom to bude len za zlomkovú cenu.
  Na pokrytie nákladov vývoja, by ste ho musel predať desiatim, čo nevylučujem.

 13. Ta analogie s dnem D je naprosto přesná.

 14. Je fakt, ze z par tech lidi se vyklubali slusni dementi, ale v tomhle meli asi pravdu.

 15. prodívas jen nápad, coz samo o sobe nema skoro zadnou hodnotu. Jak píši tady presně sedi prirovnani k dni D :-) Proste za nápad ti nekdo dá tak treba max 3000 Kč a zaplti pivo co propijes ten vecer co budes vse vysvetlovat. Ono zadny napad co kdokoliv popisuje vubec neznamená že vubec se vrati vynaložené náklady.

  To je jak chtit prodat, hele prodam ti supr napad který zaručene vydela majlant a chci za něja jen 100 tis kč pac vis chci si věnovat jiným projektum. A obsah napuje je treba vytvoř apku pro ženy, kde si budou hrat s modelkou a budou ji oblekat do obleceni co prodavaji zname butyky a pak ty fotky muzou sdilet dat do vznikkleho webu tam to hodnoti ostatni baby a nejlepsi navrh mesicne dostane 10 tis Kc, no ty vyrejzujes majlant tim ze propojis to vse s affilem na hadry tak ze baby virtualně budou tvorit navrhy ale co si relne muzou koupit.

  Jak sam vidis, samotný napad je o ničem, to ma tu každy druhy a furt, jen že kolik bude relná investice na naprogramovani 10 či 100 tis Kč kolik se da do prvni reklmy 100 nebo 500 tis Kč a jaká je navrtanost jestli vubec? No proste je to onicem, ale kdybych rekl hele prodam tenhle projekt, uz je napsný a spusten a funguje uz 2 mesice má tolik a tolik uzivatelu a za 2 mesice bylo tolik prchu z provize a tolik za naklady na reklamu, zatim vse se cpe do reklamy ale jsou tu cisla ze casem to bude v zisku, tak na to sezenes investora ci kupce ale za napad ti zaplati tak leda veceri a pivo :-)

 16. Jak jsem psal, projekt je hotový. Již jsem nějaké projekty za pár set tisíc prodal. Nejsem nějaký Ňouma z dnu D co něco zkouší ale primárně mě zajímal ten pohled, jestli si myslíte, že je reálné prodat projekt před spuštěním. Poslední projekt, co jsem prodal byl rozjetý pár měsíců a dělal zisk pár desítek tisíc měsíčně a podle toho se pak také prodal ale může se najít člověk, který pochopí, že v prvotní kampani se vždy otočí nejvíc peněz?

  Neprodávám žádný nápad, shop, letadlo, výdělky z domu atd. ale plnohodnotný software, který je žádaný a není pro něj rozumná konkurence. To, že si sem většina pánů přišla namastit ego je mě celkem jedno, nic jiného jsem od nich ani nečekal :) Ale ostatním děkuji za podněty.

  Zkrátka mě vedení projektů k smrti nebaví, raději jen tvořím.

 17. tak ho neprovozuj, poskytni ho někomu na za obligaci kdo ho dostane do čísel, je to jen věc dohody. Ale dneska ti fakt nikdo nedá ani kačku za něco, co generuje čísla pouze hypoteticky. Jistě znáš tu pohádku o oslíkovi:) Dokud se neotřásl bylo ten jen smrduté zvíře.

Hostujeme u Server powered by TELE3