Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Jaký affil používáte na pojištění?

 1. Zdravím,

  jaký affil na pojištění používáte? Narazil jsem na epojisteni.cz a pojisteni.cz
  V podstatě se moc neliší jen epojisteni.cz má lepší webovou grafiku.

  Jaký affil na pojištění používáte Vy?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. U epojisteni.cz vždy urgujeme zaplacení provizí (nechávali jsme si to proplácet ročně cca 25 - 30.000 Kč), vždy nám platili pozdě, sice uhradili ale nekomunikují a platí pozdě. Nám zaplatili až když jsem přidal komentář na blog majitele epojisteni.cz. Když jsme vystavili fakturu, tak nám ještě ztrhli cca 1.500 Kč a na dotaz proč, tak kvůli stornu ze strany klienta. Omluvili se za zpoždění s fakturou. Ale takto se asi obchodní affil partner nemá chovat. Možná špatní zaměstnanci, kteří jim to kazí, nevím.

 4. Jak moc pozdě to bylo? Mně někdy firmy platí i s měsíčním opožděním, což ještě beru OK ... pokud to není vyloženě 1/4 roku a nejsou schopni na nic reagovat = velmi špatné chování.

 5. Nebylo to dlouho, ale pokud vám affil partner neodpoví na dotaz (chtěli jsme rozšířit spolupráci) cca měsíc a nezaplatí fakturu, tak absolutně ztrácíte chuť jim to propagovat.

  ---------- Příspěvek doplněn 17.03.2019 v 16:38 ----------

  Ale neříkám že to nemohla být souhra špatných náhod, nebo tak něco. Stojí za tím velcí investoři a myslím, že na pojištění nic jiného moc neseženete.

 6. epojisteni komunikace opravdu priserna + na proplaceni si opravdu pockas... 30 a vice dni je normalni

  sideras: na dotazy mi take neodpovidaji :-))

Hostujeme u Server powered by TELE3