Kvalitní hosting pro WordPress [WP3]
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Mohu pouzit zdroj dat?

 1. Zdravim, mam nasledujici dotaz. Chodim pravidelne na jednu statickou stranku a taky tam chodi hidne mych znamych. Ma slozitou adresu a ne kazdy umi pouzivat zalozky v mobilnim prihlizeci. Chci nechat udalal skorostatickou appku pro ios a android. Kazd tyden se tato staticka stranka aktualizuje. Majitel webu na moje dotazy nereaguje. Mohu bez jeho svoleni uvedena data pouzit v aplikaci? Jde o jidelnicek, denni menu, pouziva ho tak 5000 lidi v pracivni dny.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. pokud bys tu appku udělal jako obal nad tím webem a nikoliv si data stahoval k sobě, mohlo by ti to projít bez problémů. Na stahování dat potřebuješ povolení (licenci), buď je součástí podmínek používání webu (což nebývá) nebo si jí musíš vyžádat, v opačném případě používáš data v rozporu se zákonem.

 4. Ok diky tak nejak jsem si to myslel

 5. Je to diskutabilní. Sice můžete načíst stránku, ale na druhou stranu zvyšujete zátěž serveru a to už napadnitekné je. Nicméně kde není žalobce...

 6. Citace Původně odeslal Iver Zobrazit příspěvek
  Je to diskutabilní. Sice můžete načíst stránku, ale na druhou stranu zvyšujete zátěž serveru a to už napadnitekné je. Nicméně kde není žalobce...
  v tomhle bude důležité, že tu zátěž přímo zvyšuje svojí návštěvou návštěvník, není multiplikativní a ani jinak strojově navyšovatelná. Nevím o tom, že by tohle někdy prošlo přes soudy jako problém, není to o nic náročnější než odkaz na daný web či otevřený v prohlížeči, což vlastně webview v Androidu třeba je.

 7. Mohu bez jeho svoleni uvedena data pouzit v aplikaci?
  ne

 8. A stojí ti to za ten čas? Tí ľudia, ktorí si nevedia uložiť stránku ako záložku v prehliadači alebo priamo na plochu si nebudú vedieť ani vyhľadať a stiahnuť tvoju aplikáciu.

 9. Ještě trošku odbočím. Takováto aplikace je v pohodě? https://play.google.com/store/apps/d...abisarna&hl=cs
  Nemá na to taky ten člověk co to říká copyright? Můžu hlášky lidí použít do takové aplikace? Bez jejich souhlasu?

Hostujeme u Server powered by TELE3