Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Úvěr student živnostník

 1. Dobrý den,
  Jsem student živnostník jako programátor. Minulý rok jsem pracoval na dohodu o provedení práce a tento rok jsem se stal živnostníkem. Chci si vzít uvěr 200tis na 3 až 5 let na investici do lepšího zázemí pro podnikaní (hw pro práci). Na DPP jsem si vydělal stabilně minimálně 15tis měsíčně. Nemám skoro žadné výdaje (do 1000Kč - mob. tarif apod.). Momentálně jako živnostník jak je známo mám hodně rozhazené příjmy pač je mi práce proplacená pro dokončení a to někdy zabere více než měsíc, ale v průměru také už teď neklesu pod 15tis. Vždy v měsíci, ale dělám nějaké drobné úpravy kolem cca 5000Kč.
  Jenže narazím na problém co teď? Protože banka mi neuzná příjem z dpp když už na něj ani nedělám a jako živnostník nemám daňové přiznání k minulému roku. Takže ikdyž jsem si prostě jist, že vždy budu těch 4000Kč na splátku mít, tak nevím jak se k nějakému úvěru dostat.

  Neznáte někdo nějaké řešení? U Monety pro nové živnostníky bez daňového přiznání mi to bohužel vrátí že mi pujčku nenabídnou.

  Díky za nějaké nápady.

  Jen doplním že ano vím že na na tom přeplatím, ale v těchto podmínkách co pracuju podle mě přijdu o víc než o ten přeplatek.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Studentská půjčka s ručením od rodičů. Případně sz s tím odkud jsi.

 4. Zajdi do banky, kde máš účet, tam začni a zjisti možnosti, já jsem dostal 600k bez dokládání příjmů jen díky výpisům z účtu a historii, takže je to cesta.

Hostujeme u Server powered by TELE3