Prodej módního e-shopu www.fashionbrandsczsk.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Jak na peníze do s.r.o?

 1. Dobrý den, ahoj,
  už delší dobou se mi v hlavě honí myšlenka úvěru pro s.r.o., moc by nám to pomohlo, ale má to jeden háček - jako jednatel jsem v registru ( celkem dlouhodobě ).
  Vím, že máme na víc, přijde mi, že momentálně jedeme v autě se zataženou ruční brzdou.

  S.r.o. je čisté, splácí se pouze úvěr na auto - pravidelně, obraty máme přes 1mil/rok, s.r.o. funguje 4 rokem. Nikde nedlužíme.
  Mám to spočítané, že by nám stačilo 200tis. a je reálné, že by jsme peníze do konce roku splatily. Pohybujeme se jako výrobci v oboru hraček a největší sezóna je od září do prosince.


  Dotaz zní, má z vás někdo zkušenosti s tímto modelem - jednatel v registrech? Co finanční poradce? Má cenu chodit do bank? Pokud ano, jaká banka je "nejhodnější"? Co nebanky?

  Děkuji za konstruktivní odpovědi.
  Jakub

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. 200k dneska banky půjčí i bez dokázání příjmu, pokud seš někde delší dobu a máš obraty, nemůže si někdo z jednatelů vzít prachy na sebe a pak je půjčit firmě?

 4. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  200k dneska banky půjčí i bez dokázání příjmu, pokud seš někde delší dobu a máš obraty, nemůže si někdo z jednatelů vzít prachy na sebe a pak je půjčit firmě?
  Jsem ve firmě na dohodu, takže to nepůjde a jednatel jsem jediný.

 5. Hm, tak to nevim, protože v bance i u firemního úvěru podepisuješ směnku na fyzickou osobu a nemyslím si, že by ti to dali aniž by projeli registry.

  Zkus ty banky, co nejvíc nabízejí: mBank, Hello apod.

 6. Když je jednatel v registru, tak využij vklad společníka, pokud to není tatáž osoba. Nebo to nech napsat na někoho jinýho. A už se to tady nedávno taky řešilo...
  Naposledy upravil Wladass : 06.03.2019 v 10:13

 7. Ale kdo mu to pujci?

 8. Jo už to vidím, on ty peníze reálně nemá, ale potřebuje je. To je tak, když čteš WT po tmě :D

 9. A, Nebankovní společnosti většinou na zástavu nemovitostí, registry se neřeší, většina se podívá do registru exekucí ( pro jistotu)
  B, Ferratum má pro podnikatele krátkodobou nabídku na 12-18 měsíců, půjčuje se do výše měsíčního obratu na účtu.

Hostujeme u Server powered by TELE3