Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Dokument Školení na pracovním místě

  1. Zdravím,

    Přejdu rovnou k věci... Pracuji jako freelancer na jednom projektu, kdy jsem s klientem uzavřel smlouvu o dílo. Současně ale klient chce, abych podepsal také dokument „Školení na pracovním místě”, určené pro zaměstnance. Nemám problém to podepsat, ale proč? Nejsem jejich zaměstnanec a už vůbec nepracuji v jejich prostorách. Ještě jsem se s něčím takovým nesetkal. Dá se podepsáním takového dokumentu vycházet, že se jedná o švarc systém, nebo jaký jiný důvod mohou k podepsání mít?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. záleží samozřejmě co je obsahem dokumentu. Podobné věci ale podepisuj také v rámci spolupráce s klienty, kdy je šance, že se budu samostatně pohybovat v budovách klienta a dostanu vstupní kartičku.

    Pokud je finančák aktivní, může jim to švarc evokovat, já se s nimi dohadoval ikdyž jsem takový protokolů měl v jednu dobu podepsaných deset. Neznám ale z okolí případ, kdy by pravomocně pokutovali za švarc samostatné podnikatele.

  4. My zastupujeme většího klienta, který má hodně lidí na bodyshop a také jim dává podepisovat. Jen jsme tedy přepsali zaměstnanec na pracovník, protože je třeba, aby podepsal, že byl seznámen se zpracování osobních údajů, že byl seznámen s bezpečnostními požadavky firmy (vstupy, počítače atd.) aj. Záleží tedy na obsahu, co tam je uvedeno.

Hostujeme u Server powered by TELE3