Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Nějak se s tímhle nedokážu srovnat?

 1. čauess,

  prosimvás můžete mrknout na tohle a štípnout mě? A nějak mi to vysvětlit?
  koukal jsem na datum, ale není to vydaný 1. dubna.

  To je nějaká divná obrácená skrytá kamera na diváky?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dvě vysvětlení: 1) je to fake/součást toho pořadu (neznám, nemůžu posoudit, 2) vybrali si ty "správný" lidi a ti jim dali odpovědi, který chtěli.

 4. Citace Původně odeslal classic Zobrazit příspěvek
  čauess,

  prosimvás můžete mrknout na tohle a štípnout mě? A nějak mi to vysvětlit?
  koukal jsem na datum, ale není to vydaný 1. dubna.

  To je nějaká divná obrácená skrytá kamera na diváky?
  Natocej sto lidi a vyberou deset extremnich pitomcu, co za pitomce nechtej vypadat, tak se tvari jakoze o vsem vedi a jsou plne informovani a takhle to dopada. Typicka US vlastnost.

 5. Řekl bych, že to funguje na stejném principu jako u nás Nikdo není dokonalý.

 6. je to bud tak ze natocej x lidi a vyberou nejvetsi debily a nebo je to fake protoze jsem tam videl i zacinajici herce,modelky(takze je hodne lidi nezna)

 7. Teď jsem po dlouhé době koukl na nikdo není dokonalý a výběr lidí vypovídal o stupidnosti toho pořadu. A to nemuseli použít ani jednu kapciózní otázku. Nechápu jak se jiní lidi mohou tak neskutečně bavit nad zabržděností někoho jiného. Každý je kde je a dospělý člověk by se nad takovými pořady bavit neměl. Jen hlupáci se smějí jiným hlupákům.

 8. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Teď jsem po dlouhé době koukl na nikdo není dokonalý a výběr lidí vypovídal o stupidnosti toho pořadu. A to nemuseli použít ani jednu kapciózní otázku. Nechápu jak se jiní lidi mohou tak neskutečně bavit nad zabržděností někoho jiného. Každý je kde je a dospělý člověk by se nad takovými pořady bavit neměl. Jen hlupáci se smějí jiným hlupákům.
  říká vám něco jméno Sherlock Holmes? (otázka na Roma), " Jooo to byl ten houslista, brácha s ním seděl ve Valdicích." Dyť to je někdy prča!

 9. Ouky douky, asi mě to jenom nějak nepřiměřeně vzalo.
  Možná jsem těhotnej, nevím..

 10. Myslíte si, že by na to někdo koukal, kdyby tam tahle (j)elita nebyla?

  Tohle je z města, kde jsem bydlel... https://www.youtube.com/watch?v=6gownrs2rv4 vtipné je, že díky němu jsme pak vyhráli o bod.

 11. Citace Původně odeslal Bogdan Zobrazit příspěvek
  je to bud tak ze natocej x lidi a vyberou nejvetsi debily a nebo je to fake protoze jsem tam videl i zacinajici herce,modelky(takze je hodne lidi nezna)
  asi tak, on je dnes problém někoho natočit, děti jsou za školou, dospělí mají být v práci, tak co jim zbude jenom důchodci a spol.. Jednou jsem vezl zboží na magistrát a na benzínové pumpě taky stála televize a lítala od jednoho auta k druhému s otázkou: "co byste vzkázal magistrátu o stavu silnic ve městě", tak jsem radši neodpověděl. A neodpověděli ani sekáči trávy, ani příslušníci městské policie ani posádka sanitky co jsi tam všichni dávali kávu.

Hostujeme u Server powered by TELE3