Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Psychologická poradna Mojra.cz - výměna článků a linku - FB - Affiliate - doživotních cookies

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 27.04.2019 v 13:22  
Počet sledujících: 0
 1. Dobrý den, vážení přátelé,

  chci vám nabídnout spolupráci s unikátním projektem. Dovolte, abych vám jej přiblížila.

  Jedná se o online psychologickou poradnu Mojra.cz. Online psychologická poradna je jedinečným projektem pro klienty z České a Slovenské republiky, ale taktéž zaštiťuje psychologickou pomoc pro česky a slovensky mluvící klienty, kteří žijí/pracují v zahraničí. Díky tomu, že konzultace s psychology probíhají formou videohovoru přes Skype, Viber, WhatsApp, telefonicky či emailem může na psychologickou pomoc dosáhnout kdokoli a odkudkoli. Navíc nemusí klienti čekat na radu psychologa dlouhé týdny, psychologové online poradny Mojra.cz jsou dostupní od pondělí do neděle i v odpoledních a večerních hodinách, tudíž se takto klientům otevírá možnost řešit své problémy bezodkladně.

  Máme zájem o tuto formu spolupráce:

  1. Hledáme touto cestou nové affiliate partnery. Máme vlastní affiliate program, v rámci kterého nabízíme mj. provizi 10% se doživotních cookies a mnoho marketingových nástrojů. Vše samozřejmě zdarma.

  Více o našem affiliate programu naleznete zde: https://mojra.cz/affiliate

  Bezplatnou registraci můžete provést zde:
  © Mojra.cz - Registrace affiliate

  2. Dále máme zájem o výměnu linku a článků mezi weby. Hledáme taktéž weby pro zpětné odkazy. Zajímáme se i o propojení facebookových stránek prostřednictvím vzájemného přidání stránek do sekce "stránky, které se této stránce líbí".

  3. Vzájemná výměna linku a článků je možná pouze s weby, které jsou tematicky směřované na zdravotnictví, zdravou výživu, respektive vše se zdravím spojené. Nemáme však zájem o spolupráci s weby, které jsou staré jen několik měsíců.

  Jsme otevřeni návrhům spolupráce a jakýmkoliv nápadům z vaší strany.

  Máme vážný zájem o férovou a dlouhodobou spolupráci.

  Kontaktní osoba:

  Markéta Ligocká
  m.ligocka@mojra.cz

Hostujeme u Server powered by TELE3