Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Pracovni smlouva na dobu určitou -> vypověd pro Prodloužení

 1. Zdravím,
  V březnu mi končí pracovní smlouva na dobu určitou. -> Zaměstnavatel si mě chce udržet ale nabídku ( navýšení atp. ) mi může dát až v dubnu ( schvalovací procesy atp ).
  Zaměstnavatel mi tedy nabídl možnost, že dám výpověď s tím že uvedeme dobu ukončení konec dubna. (v případě že nabídku příjmu tak výpověd anulujeme)

  Je to legálně možné ?

  Díky za případné rady :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jakou výpověď ? Z pracovní smlouvy na dobu určitou končící v březnu? Smlouva na dobu určitou končí sama a nebo ji lze prodloužit, případně pokud pracuješ i po skončení doby určité přechází na dobu neurčitou.

 4. No zní mi to dost divně, jako by vás na měsíc ještě potřeboval a pak se vás chtěl zbavit, jinak mi to nedává smysl.

 5. Citace Původně odeslal Ariwenie Zobrazit příspěvek
  No zní mi to dost divně, jako by vás na měsíc ještě potřeboval a pak se vás chtěl zbavit, jinak mi to nedává smysl.
  to v tom vidím také

 6. Smlouva na dobu určitou se prodlužuje standartně, a to tak, že zaměstnavatel napíše ke Smlouvě pouze dodatek, že Smlouva uravřená do tehdy a tedy dne ....... se prodlužuje do ............. (klidně jen do konce dubna) Ostatní náležitosti zůstavají beze změny. To stačí. Smlouva na dobu určitou může být uzavřena (prodloužena) max. 3x pak již musí být na neurčito. Na neurčito se jedna a ta samá Smlouva prodlužuje úplně stejně dodatkem, že Smlouva bla bla se mění ode dne na dobu neurčitou. Peníze se řeší samostatně na mzdovém výměru.

  U Smlouvy na dobu určitou končí prac. poměr dnem který je uvedený ve Smlouvě. Může se i podat zrušení nebo ukončení pracovního poměru (ve zkušební lhůtě nebo před vypršením Smlouvy), ale to v tomto případě nedává smysl. Takže "výpověď" a nová Smlouva je v tomto případě nesmysl.

 7. Je to korporát , kde se jede dle tabulek, smlouvy jsou 1 rok - 3 roky - 3 roky - neurcito (proto neni mozne mi dat prodlouzeni na mesic)
  Zbavit se me nechcou, protože jsem pro ně nejduležitější zaměstnanec -> ale opět je to pro ně těžke přesvědčit vedení, protože pro vedení jsem jen číslo v tabulce :)

  Momentálně se řeší důležitá věc, kvůli které se odkládá řešení mě. ( Proto nabídka může být až v dubnu)

  Vracím se k tomu nač jsem se ptal, pokud tedy podám v březnu výpověd s lhůtou do konce dubna tak tím že tam zůstanu tak se mi smlouva překlopí na dobu neurčitou (dle zákona), ale tím, že jsem dal výpověď tak v dubnu legálně skončím. (Pokud bych poté nabídku přijal, tak skartujem tu výpověď a pokračujem) -> SPrávně ?

 8. Zakonik prace rika, ze pokud vam skonci pracovni smlouva na dobu urcitou a vy pokracujete v praci s vedomim zamestnavatele, tak se automaticky timto uzavira pracovni smlouva na dobu neurcitou, byt nema pisemnou formu.

  Takze pokud vam do 31.3.2019 vyslovne nesdeli, ze smlouva k tomu datu konci a zaroven nepuzavrete dodatek napr. na mesic, nebo opet na dobu urcitou od 1.3. mate smlouvu na dobu neurcitou.

  Z toho pak tedy vychazi ten zamer, ze mate dat vypoved k 30.4. dohodou, asi aby se v prubehu dubna uzavrela nova smlouva s platnosti od 1.5. Tudiz muzete pracovat dal a kdyz nove podminky budou nepekne, tak proste tu dohodu nepodate.

 9. Citace Původně odeslal Dominik94 Zobrazit příspěvek
  pokud tedy podám v březnu výpověd s lhůtou do konce dubna tak tím že tam zůstanu tak se mi smlouva překlopí na dobu neurčitou (dle zákona), ale tím, že jsem dal výpověď tak v dubnu legálně skončím. (Pokud bych poté nabídku přijal, tak skartujem tu výpověď a pokračujem) -> SPrávně ?
  Řekl bych že nemůžete teďka podat výpověď na pracovní poměr v budoucnu, který vlastně ještě ani neexistuje.

  Nicméně pokud přijdete prvního dubna do práce s vědomím a souhlasem zaměstnavatele, tak automaticky se tímto stáváte zaměstnán na smlouvu na neurčito, což je očividně to co zaměstnavatel nechce.

  Upřímně... Myslím si, že kdyby jste byl tak nejdůležitější zaměstnanec, tak si vedení najde pár minut na to s vámi podepsat papír. Celé to nedává smysl...

 10. SOuhlasím, naše společnost smysl nedává, proto mám také sto chutí odejít :) Nicméně jsem zvědavý s čím nakonec příjdou :)

  ---------- Příspěvek doplněn 22.02.2019 v 10:24 ----------

  Citace Původně odeslal Ariwenie Zobrazit příspěvek
  Řekl bych že nemůžete teďka podat výpověď na pracovní poměr v budoucnu, který vlastně ještě ani neexistuje.
  Tj. dobrá pointa, takže na případnou výpověd napíšeme datum podepsání v budoucnosti (kdy už poměr existuje)

 11. Citace Původně odeslal Dominik94 Zobrazit příspěvek
  SOuhlasím, naše společnost smysl nedává, proto mám také sto chutí odejít :) Nicméně jsem zvědavý s čím nakonec příjdou :)
  Pokud tam nechcete zůstávat, tak ještě víc nechápu co zde řešíte. Vůbec bych to neřešil a ať si to udělají jak chtějí... Moje otázka by byla pouze jestli mám prvního dubna přijít nebo ne...

Hostujeme u Server powered by TELE3