Frontend developer externista
Zobrazují se odpovědi 1 až 20 z 20

Investice do bydlení - projekt Investiční pronájmy

 1. Dobrý den, chtěli bychom i my se připojit do diskuzí tu na webtrhu, a představit náš nový, ale už chvíli běžící, projekt Investičních pronájmů. Na projekt máme, v ČR skoro nepoužívaný, know-how na nákup a následný pronájem domů a bytů. Jiný je v tom, že nabízíme nemovitosti na splátky právě formou nájmu, tj. po zaplacení, se nemovitost stává majetkem klienta. O toto je obrovský zájem. Ani jsme takový nečekali. Máme stovky závazných uchazečů a plno nemovitostí k nákupu. Ovšem díky takovému zájmu, za nějž jsme rádi, hledáme nové a nové investory, kterým nabízíme zajímavé dhouhodobé roční zhodnocení a jako ochranu investice i exluzivní zástavu nemovitostí, které jsou v našem výhradním vlastnictví, a které mají vždy větší hodnotu než samotná investice. Proto si dovoluji tvrdit, že toto je opravdové zajištění a bezpečný zisk, než u např. dluhopisů, směnek nebo jiných "jištěních". Budeme rádi za reakce, a samozřejmě případné nové investory. Můžeme nabídnout i zajímavý obchod pro každého, kdo nám cestu k dalším a novým investorům představí.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mam pocit, ze se tomu rika druzstvo.

 4. No jasně, dole na webu že "Projekt byl vytvořen a financování zajišťuje tradeinvestclub.cz" a tam v sekci "Řekli o nás" Lorem ipsum :D To na mě moc důvěryhodně nepůsobí...

 5. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Mam pocit, ze se tomu rika druzstvo.
  družsto to právě není, je to alternace bydlení na splátky bez úvěrů, peníze poskytuje investor, který samozřejmě získává zhodnocení. nyní řešíme hlavně domy a to po celé ČR. Záleží vždy na vhodné nemovitosti a to jak její ceně tak parametrům, které chceme.

  ---------- Příspěvek doplněn 20.02.2019 v 11:36 ----------

  Citace Původně odeslal Zapdox Zobrazit příspěvek
  No jasně, dole na webu že "Projekt byl vytvořen a financování zajišťuje tradeinvestclub.cz" a tam v sekci "Řekli o nás" Lorem ipsum :D To na mě moc důvěryhodně nepůsobí...
  ano web nám pomohl vytvořit tradeinvestclub, a to hlavně sehnáním týmu lidí, kteří se spuštěním profesně pomohli, plus z počátku pomohl zajistit financování prvních investorů. Projekt je však pod společností Invest Rent Property s.r.o. u ní se ale web stránky ještě budou upravovat :-) proto jsme do investicnipronajmy.cz vložili sekci SPOŘENÍ jinak je přednostně připravena pro klienty (nájemníky), tak snad to celkovou důvěryhodnost neohrozí :-)

 6. Citace Původně odeslal Petr Kvíz Zobrazit příspěvek
  družsto to právě není, je to alternace bydlení na splátky bez úvěrů, peníze poskytuje investor, který samozřejmě získává zhodnocení. nyní řešíme hlavně domy a to po celé ČR. Záleží vždy na vhodné nemovitosti a to jak její ceně tak parametrům, které chceme.
  Myslel jsme spíš ten princip splácení a pak převedení bytu do OV + samozřejmě rizikovost, která je tady možná ještě větší než v družstvu.

 7. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Myslel jsme spíš ten princip splácení a pak převedení bytu do OV + samozřejmě rizikovost, která je tady možná ještě větší než v družstvu.
  ano tak princip je podobný :-) je to i podobné samotné hypotéce. Je to alternativa k tomuto.
  Rizikovost se snažíme eliminovat kvalitními smlouvami. A to samozřejmě pro všechny strany, jak investora, nájemníka (budoucího majitele) i naší spol. Máme, i dle všech právních rad a analýz, do kterých jsme investovali opravdu hodně, rizika ošetřena. Samozřejmě vše s každou stranou osobně probíráme, v textu naší nabídky to opravdu není kapacitně možné zvěřejňovat :-) ale v žádném případně nechodíme do rizika, vím, že podvodníků a šílenců, kterým riziko nic neříká je hodně, do toho tento projekt nepatří a nikdy nebude.

 8. Jakou to ma tedy realnou vyhodu proti hypotece? U hypoteky je alespon o riziko mene v tom, ze pokud krachne banka, tak mi nemovitost zustane. Kdyz krachnete vy (nebo i druzstvo) tak jaksi nemam nic. A smlouvy mne v tom nezachrani. Takze v cem je to vyhodnejsi jit do toho s vami, nez pres hypoteku. Nechce se mi taky verit, ze by to investor delal za % nizsi, nez jsou u hypoteky

 9. Když krachneme my, nájemci se nic nestane, ale to už jsou právě ty obsáhlejší infa, které sdělujeme konkrétnímu zájemci nejlépe osobně, to bych se jinak upsal :-)
  Výhodu to proti hypo obecně nemá, raději si vemte hypo. Ovšem ne každý na hypo v dnešní době dosáhne a to nemluvím o dlužnících (exekuce, insolvence) apod., ty nepreferujeme, ale o lidech, kterým banka z mnohých důvodů hypo nedá. A hodně lidí, když už musí bydlet v pronájmu, chce aby po zaplacení Nájemní smlouvy, byla nemovitost jeho. Což u klasických nájmů samozřejmě není, tam se také platí nájem, ale navždy bude nemovitost pronajímatele. Ale jak jsme psal, zájemců máme stovky, nyní hledáme investory, kterým nabízíme, myslím, kvalitní zhodnocení oproti nerizikovosti :-)

 10. Podle mne takova otazka musi napadnout uplne kazdeho, kdo by do toho chtel jit a tak bych cekal, ze na toto mate zpracovanou jasnou odpoved a tu mechaniku. Nicmene ok, bude to asi desne tajna vec, ale porad ... v cem je to lepsi nez hypoteka?

 11. Když krachnete a banka/věřitelé vám všechno vezmou, tak se nájemci nic nestane? To je divný, ne?

 12. Zaprcal bych na webové prezentaci pokud je totok ono investicnipronajmy. cz

 13. Citace Původně odeslal vikin Zobrazit příspěvek
  Zaprcal bych na webové prezentaci pokud je totok ono investicnipronajmy. cz
  Máte pravdu a stránky se dodělávají, museli jsem změnit IT pro nespolehlivost, takže to nový dává dohromady.

 14. Já už ten web poznávám, to je toho úchyláka BBCUK, co tady furt spamoval rájem pro všechny v Anglii, ne?

  Citace Původně odeslal vikin Zobrazit příspěvek
  Zaprcal bych
  OK

 15. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Když krachnete a banka/věřitelé vám všechno vezmou, tak se nájemci nic nestane? To je divný, ne?
  divné to není, protože každá nemovitost je v exkluzivní zástavě u investora, nebo spol, která nemovitost financovala, který(á) z ní má zhodnocení. Takže ikdyž je v našem majetku, do případného krachu spadat nemůže. Je to tedy velmi stroze popsáno, ale je to v tomto duchu.

 16. Je to golfscorpion a jeho sny.

 17. Já nechápu, že nad tím někdo může seriozně uvažovat, celé je to na vodě. Společnost, která je založena 3 měsíce zpět, vklad 200k, financuje společnost stará 1 rok s vkladem 1Kč. Webové stránky horší jak od amatéra a ještě odfláklé a nedodělané. Já bych si tam nekoupil ani rychlovarnou konvici, natož s nimi řešil milionové investice a jestli je někdo opravdu takový masochista, dobře mu tak, ale ať tady pak nebrečí.

 18. Citace Původně odeslal Petr Kvíz Zobrazit příspěvek
  divné to není, protože každá nemovitost je v exkluzivní zástavě u investora, nebo spol, která nemovitost financovala, který(á) z ní má zhodnocení. Takže ikdyž je v našem majetku, do případného krachu spadat nemůže. Je to tedy velmi stroze popsáno, ale je to v tomto duchu.
  A když krachne majitel nemovitosti? Nebo když ji prodá? Nebo když se o ni přestane starat? Tolik otázek…

 19. jenze zadne odpovedi, protoze by musel autor moc psat... proste projekty, ktere jsou informacne tak otevreny jako tento je radost najit, budi duveryhodnost a proste umi vzbudit zajem v lidech jit a zapojit se i z pozice investora.

  Ja osobne tyto hry na tajnustakreni nechapu. Lidi, co maji penize a chodi zde neni zrovna malo. Mozna tu nebude kazdy druhy co vysazi 10M na stul, ale to nevadi. Nicmene co ceka autor od takoveho prispevku plneho tajemstvi a kde ceho. Hlavne nerict jak to chodi, pritom kdyz projevim zajem, zrejme pujdu na nejakou schuzku nebo call, stejne mi na vsechno nejak odpovi (tedy alespon si to myslim), takze kdyz to bude kravina pak, tak tim jen okrade o cas mne i sebe. Kdyby bylo rovnou vse popsano, tak ten prvotni filtr je hned a prijdou jen ti, kterym podminky budou vyhovovat.

 20. Citace Původně odeslal marvan Zobrazit příspěvek
  Webové stránky horší jak od amatéra a ještě odfláklé a nedodělané. Já bych si tam nekoupil ani rychlovarnou konvici, natož s nimi řešil milionové investice a jestli je někdo opravdu takový masochista, dobře mu tak, ale ať tady pak nebrečí.
  Souhlas :)
  Asi někdo šetřil, a to logo :) :) :)

  zrovna včera v novinách MF Dnes vyšel článek o podvodu jménem "letadlo".
  5000 poškozených v hodnotě 300mil a nikdo za nic nemůže

 21. Treba ani nikdo o nic neprisel…

Hostujeme u Server powered by TELE3