Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Google Adwords a klíčová slova v zahraničí

 1. Dobrý večer,

  mohu se zeptat, zda lze v Google Adwords nastavit zahraniční jazyk tak, abych mohl hledat zahraniční klíčová slova? Nemohu to nikde najít a vlastně ani nevím, jestli tuto možnost Google Adword nabízí. Popřípadě jiné statistiky podobné Google Adwords pro USA trh?

  Děkuji
  Novák

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Keywords Planner

 4. Zdravím,

  ano, AdWords (Google Ads) tuto možnost nabízí. Po přihlášení do Google Ads klikněte na "Nástroje" - "Plánování" - "Plánovač klíčových slov" tam si napíšete KW a nastavíte konkrétní místo na planetě a dostanete výledky pro desktop a mobil. Měla by tam být i informace o konkurenci (kolik konkurence platí v průměru za proklik) + hledanost KW a to jak se v konkrétních měsících liší.
  Nutno říct, že cena za konkrétní proklik bude záležet na vašem skóre kvality účtu, takže informace kolik stojí KW v USA může být naprosto mimo mísu.

  Dále je lepší tuto analýzu provádět z nějakého AdWords účtu, který hodně utrácí. Pokud se podíváte z účtu, který utrácí za měsíc 10 tis., nebo který je dlouhou dobu neaktiví, tak tam mohou být dost jiné výsledky :) i když se koukáte na stejná slova a máte stejné cílení.

 5. Dobře, děkuji všem :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3