Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Proč nepřijde další mobilní operátor?

 1. Poslední dobu hodně sleduji problematiku mobilních operátorů v České republice, zejména z hlediska cen za jednotlivé služby, obzvláště data. Tedy, nadměrně velká částka za tyto služby oproti okolním státům minimálně v rámci EU. Zajímá mě, co brání někomu v tom přijít s novým operátorem, který by měl ty nejvýhodnější sazby, které by se rovnali tomu, co už je všude jinde. Přeci jen, jistota přechodu klientů od konkurence by byla.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Licence na frekvencni pasma

 4. Neřekl bych například Německo je dražší než ČR a zasíťování je tragické. Oproti ČR

 5. Já bych o toho šel, jestli máš volných pár miliard. Jestli seš si jistej přechodem klientů od konkurence, tak na co čekáme?

 6. Nic jiného než lobbing. Lobbing a korupce není jen o tom se někam dostat, ale i o tom nikoho mezi sebe nepustit. Včerejší vyjádření v TV ministryně Marty Novákové ve smyslu, že až spotřebitel nakoupí potřebné množství dat tak se cena sníží, to potvrzuje. V liberálním tržním hospodářství by stát soutěžil další licenci, když je cena vysoko a je zároveň poptávka. O milardách to určitě není jak píše Vodička, miliard nachystaných k investicím je více než lukrativních příložitostí, což jistě nákup licence evropského operátora je!

 7. No je, protože pokud bys jel přes převaděče stávajících operátorů, nebo na styl virtuálních, tak se na lepší cenu nedostaneš, protože ti to nedovolej a vlastní síť je utopie, proto ty miliardy.

  Však virtuálů tady byly mraky a zbyla jich hrstka, to prostě není byznys v tomhle prostředí.

 8. Citace Původně odeslal Haxedus Zobrazit příspěvek
  Poslední dobu hodně sleduji problematiku mobilních operátorů v České republice, zejména z hlediska cen za jednotlivé služby, obzvláště data. Tedy, nadměrně velká částka za tyto služby oproti okolním státům minimálně v rámci EU. Zajímá mě, co brání někomu v tom přijít s novým operátorem, který by měl ty nejvýhodnější sazby, které by se rovnali tomu, co už je všude jinde. Přeci jen, jistota přechodu klientů od konkurence by byla.
  Ministryně průmyslu ti vzkazuje, že si za drahé služby můžeš sám. Kdybys dělal větší útratu, operátorům se zvednou příjmy a tarif ti zlevní. :)))
  Marta Nováková: Za drahá mobilní data si Češi mohou sami - iDNES.cz
  Naposledy upravil Poool : 18.02.2019 v 14:42

 9. do toho vůbec zdola nevidíme, ale jistě nová stínová koalice něco v tom s myslu slíbí, ale až do toho proniknou zůstane jen u slibů. V těchto milardových bisnisech kde figuruje stát jsou tlaky na obsazvání klíčových míst obrovské. Vemte jen jak zdražuje vodné a stočné a to se vodou šetří už řadu let. A u těch společností co ovládají vodovody je to podobné co se týče lobbingu.

 10. Kdybys mel predstavu, kolik stoji treba postavit jeden blby vysilac, tak by ti to bylo jasny. Nova sit se ti opravdu nezaplati, kdyz pretahnes milion lidi, kteri budou mit za 3 stovky neomezeny tarif, kterym ti komplet vytizi sit.

 11. Kdybyste si všichni kupovali ten neomezený net od T-mobile za 3000/m, tak je tu internet levnější. Můžete si za to sami (:

Hostujeme u Server powered by TELE3