Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Pronájem e-shopu s nebo opensource? Důraz na analytiku

 1. Rád bych se zeptal znalejších problematiky. Rád bych zprovoznil e-shop, kde budu prodávat látky. Sortiment není moc široký. Průměrně tak od 10 do 20 vzorů.

  Jsem ale "hračička" a tak rád sleduji přehledy v grafech. Vývoj objednávek, zákazníků atd. Které řešení má nejpropracovanější tunhle funkci?

  Zřejmě je to nenáročný e-shop tak nevím jestli nebudu brát kanón na vrabce kdybych šel do eshop-rychle nebo shoptet a podobně. Jsem plátce DPH. Nepotřebuji aby e-shop generoval faktury. Stačí jen objednávky. Fakturaci řeším už přes Pohodu.
  Naposledy upravil JozefPerkl : 10.02.2019 v 09:26

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. a export/api a doma používat něco jako PowerBI ti nestačí? Zpravidla možnosti eshopů nejsou velké, přizpůsobení grafů skoro minimální. Nepředpokládám, že budeš mít velké počty objednávek, raději bych vybral eshop vhodný pro samotný prodej a analytiku si přesunul na vhodnější místo, ve výsledku nejspíš ušetříš.

 4. Díky za zajímavý tip. Ale hledám něco co bych nemusel instalovat u sebe. Jednou jsem na PC podruhe na NTB a z velke části na cestách na mobilu. Takže asi spíše něco webového na analytiku.

 5. Pri malych objemech bych si to napojil na google tabulky a tam vizualizoval. Grafoval. Tabulkoval. A mel to bez problemu pristupne odevsad. To vse ve spojeni s GA.

 6. Tabulka od google není taky špatný nápad. Jen s mou znalostí tabulek nevím jak bych ty data naspal do grafu :-( Každopádně to vyzkouším. Možná to bude jednodušší než to vypadá :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3