Jen tento týden: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Zaběhnutý e-shop s elektromateriálem

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 13 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Dobrý den,
  koupil jsem již zaběhnutý e-shop s elektromateriálem. Zjistil jsem, že to není úplně pro mě a také nejsem plátce DPH což by se mi zde hodilo protože spousta zákazníků jsou firmy.


  Vše kupujícímu vysvětlím a ukážu, stačí jen zařídit smlouvu s DPD a dodavatelem. Dodavatel vám vychystá zboží a vy zařídíte vyzvednutí a doručení přes DPD, nejedná se tedy o klasický dropshipping. Reklamací je minimum, ale není problém nechat zboží zasílat rovnou k dodavateli. Vše je o domluvě s dodavatelem.

  Marže se pohybují od cca 10% do cca 30%, s cenami můžete hýbat podle konkurence. Je zde důležité sledovat ceny dodavatele (prostřednictvím poptávek). Dodavatel má pobočky po celé ČR, není tedy problém zboží odebírat osobně.
  Svého času měl e-shop statisícové obraty za měsíc, viděl jsem faktury předchozího majitele, ale pak dlouho nebyl propagován. I tak ale chodily objednávky jen z googlu apod. a ceny elektromateriálu jsou lepší než u konkurence. Za prvních pár dní ostrého provozu přišly 2 objednávky a 2 velkoobchodní poptávky


  v ceně:
  • Doména zaplacená na rok dopředu
  • E-shop na platformě webareal, zaplacen ještě asi na 20 dní
  • Heuréka účet s cca 900 Kč kreditem
  • Zboží.cz účet s cca 3000 Kč kreditu
  • Kupón na Google Adwords v hodnotě 1000 Kč

  U předchozího majitele e-shop generoval okolo 30 tisíc Kč zisku měsíčně. Bylo mi to doloženo fakturami. Poté ale dlouho nebyl propagován, ale i tak chodily objednávky z organického vyhledávání. Je to zajímavá příležitost pro někoho, kdo na to bude mít čas, což já nemám. Jde mi o to e-shop rychle prodat, aby nestál. Je to škoda.

  E-shop je pozastaven, kampaně na heuréce a zboží.cz také, pro nahlédnutí použijte heslo: Prodej123


  P.S. Již jsem zde inzeroval dvakrát, dostal jsem desítky zpráv a většina z nich byla ve smyslu, jestli budu moct jen sedět na zadku a počítat peníze. Tak ne tak to není, je za tím práce jako za vším. Slevuji protože už mě na tyhle zprávy reagovat nebaví a doufám, že si to veme někdo normální a mě se aspoň část investice v které jsem neodhadl své časové možnosti vrátí.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Capture.PNG Zobrazení: 97 Velikost: 105,9 KB  

Hostujeme u Server powered by TELE3