Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Rozšíření webu na výpočet čisté mzdy

 1. Ahoj, dobrý den,

  rád bych se zeptal na váš názor, jakým způsobem by šel dále rozšít webový projekt www.hrubamzda.cz který slouží jako mzdová kalkulačka doplněná o magazín.

  Napadá vás o co by se mohl tento web ještě rozšířit? Co nabídnout návštěvníkům a samozřejmě i směrem k monetizaci?

  Děkuji za nápady a zdravím

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Uprimne nevim ale mam za to ze to nefunguje uplne dobre. Napr. Pri vyssich prijmech to nepracuje se solidarni dani, maximalni vymerovaci zaklad pro socialni apod.

 4. Citace Původně odeslal Radek O. Zobrazit příspěvek
  Uprimne nevim ale mam za to ze to nefunguje uplne dobre. Napr. Pri vyssich prijmech to nepracuje se solidarni dani, maximalni vymerovaci zaklad pro socialni apod.
  Děkuji, koukám na to a máte pravdu. Toto nám ze vzorců vypadlo. Doplníme. Ještě jednou díky.

 5. Jsem zaměstnanec, svůj příjem znám. Jako vedlejší činnost OSVČ vystavuji faktury, ale nikdy nevím, kolik přesně budu muset doplácet na dani, soc a zdrav pojištění. Tohle dejte možnost vypočítat:-)

 6. Já osobně bych byl rád, kdybych si mohl překontrolovat zda mi mzda sedí... zadal mzdu, přidat počet hodin přesčasů, dovolené , státních svátku apod. a vyjelo by mi vše co potřebuji. tohle jsem nikde bohužel nenašel.

 7. Citace Původně odeslal Crack78 Zobrazit příspěvek
  Já osobně bych byl rád, kdybych si mohl překontrolovat zda mi mzda sedí... zadal mzdu, přidat počet hodin přesčasů, dovolené , státních svátku apod. a vyjelo by mi vše co potřebuji. tohle jsem nikde bohužel nenašel.
  No... to už je docela výzva :-) ale určitě souhlasím, člověk si tím kolikrát není jistý a neví, jak to překontrolovat.

Hostujeme u Server powered by TELE3