Více informací

Programátor pro dlouhodobou spolupráci

Baví tě tvořit weby a chceš si tím přivydělávat? Do našeho týmu hledáme kolegu, který nám bude pomáhat spravovat a tvořit webovky pro naše klienty. Pracovat můžeš klidně z domova, děláme tak všichni. Co je pro nás důležité, tak hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci.
Náplň práce:
• Tvorba webů a webového designu
• Kódování
• Tvoření webovek ve WP a jiných systémech
• Optimalizace webů
Požadujeme:
• Výborné znalosti s wordpressem
• Znalosti a praxe HTML/CSS
• Cit pro drobnosti a přesnost jednoho bodu
• Odvahu pro kreativnost
• Výhodou zkušenosti s JavaScriptem
Poznámka:
Neváhej a napiš nám na emailovou adresu info@dostmedia.cz.
Zasláním osobních materiálů do naší marketingové agentury, udělujete souhlas společnosti Dostmedia s.r.o., se sídlem v Praze, náměstí I. P. Pavlova 1785/3, 120 00 Nové Město, se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.
Tým Dostmedia s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
Kontakt:
Dostmedia s.r.o.
Telefon: +420 608 712 937
53 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 4. 2. 2019
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více