Jen tento týden: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej zajetého e-shopu s Auto-Moto-Truck doplňky

Přátelská zpráva
Loading...
Cena kup teď: 150 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Dobrý den,

  prodávám zajetý e-shop, který má daleko větší potenciál než byl doposud využit. Pustil jsem se do většího projektu a udržování tohoto e-shopu v nějakém slušném chodu již časově nezvládám. Rád bych jej předal někomu, kdo si na něj čas najde a využije plně jeho potenciálu.

  E-shop je postavený na skvělé platformě shopion.cz s designem vortexvision je plný nejrůznějších potřebných modulů jako je export do ppl, DPD, intime české pošty apod. export do účetního programu POHODA - jiné moduly lze bezproblému dokupovat či měnit, je napojen na gopay platební tlačítka, lze nastavit skladové zásoby a mnoho dalších a dalších funkcí.

  Měsíční náklady žádné nejsou kromě reklam a ročního hostingu. Jedná se o domény www.driverstore.cz a www.driver-store.cz a ročně vyjdou na 400,-Kč obě.

  Součástí prodeje jsou i skladové zásoby, které se však neustále mění (už jen vyprodávám). K ceně je tedy nutné přičíst částku za zásoby - samozřejmě v nákupní ceně od dodavatele, která nyní činí cca 60tisíc. (o odkupu lze jednat, ale většinou mám skladem, to co se prodává)

  Měsíční návštěvnost webu se v průměru pohybuje kolem 3500 zákazníků.
  Měsíční obraty v průměru cca 80tisíc (nutné podotknout, že jsme se o web poslední rok už moc nestarali, jen sme platili reklamy a vyřizovali objednávky). Určitě se tržby dají bez problému zvednou, když se někdo pověnuje naplno.
  Zisk z prodejů průměrně 20-25tisíc/měsíc


  Předmětem prodeje je tedy web, domény, fb stránky, kontakty na dodavatele, know how, pomoc v prvním měsící (jakékoliv dotazy apod.)

  Jakékoliv další informace a dotazy mě kontaktujte na martin.pavelka@hotmail.cz

  Cena je uvedena bez DPH, případné slevy můžeme prodiskutovat.

Hostujeme u Server powered by TELE3