Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Platební brána a daňové přiznání

 1. Zdravím,

  chtěl bych se vás zeptat, jsem osvč a vedu daňovou evidenci a platební brána je napojená na EET. Nejsem si však jistý, pokud peníze nepřevedu na svůj bankovní účet v roce 2018, tak se mě to netýká, protože vedu daňovou evidenci a musím uplatňovat jenom skutečné příjmy a výdaje které byli na mém účtě, ale platí to i v případě platební brány?

  Děkuji za odpověď.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Já tyhle věci nechávám na účetní a daňovém poradci, takže tomu nerozumím. Ale logicky mi to nedává smysl. Přeci když vystavíte faktury, přijmete peníze někam na peněženku, nemůžete říct, že ty peníze nebudete danit, nebudete je přiznávat apod. To přeci nedává smysl? Já do toho nevidím, ale ty peněženky jsou jen prostředek. Ano, musí to sedět, musí to být dohledatelné, ale účetně přeci pracujete s doklady. To chcete říct, že kdybyste všechny prachy hrnul přes nějaké peněženky, tak na konci roku nemusíte nic odvádět, protože to nebylo na nahlášeném účtu? Blbost.

 4. Jaka plat brana ? pokud paypal tak prijem to je kdyz to dojde na paypal, ostatni brany budou podobne. Ty penize pravne jsou vase tudiz mate prijem. Neco jineho je kdyz pres platebni branu napr goopay klient zaplati 29.12 a penize vam na ucet dojdou 2.1. :)

 5. A neni to treba situace, ze nektere platebni brany mohou vyplacet az po zadosti? Takze pokud nevyzada prevod na svuj ucet, jsou to porad prostredky banky.

 6. Citace Původně odeslal musil.david Zobrazit příspěvek
  A neni to treba situace, ze nektere platebni brany mohou vyplacet az po zadosti? Takze pokud nevyzada prevod na svuj ucet, jsou to porad prostredky banky.
  teoreticky ano, ale u platebních bran jsem to ještě nevidel.

 7. Děkuji vám za odpovědi. Budu konkrétnější, jedná se o platební bránu Pays, která veškeré finanční prostředky drží u sebe a nelze s nimi libovolně disponovat, musím zaslat žádost o převod a ta je manuálně schválena a vyplacena převodem na můj účet. Nicméně mám k dispozici výpis z účtu Pays atp.

 8. Já bych to danil když to přijde na plabni branu

 9. Co jsem pochopil ze stanoviska jednání Koordinačního výboru s Komorou daňových poradců ČR, tak příjem se uskutečňuje právě tehdy, když zákazník zaplatí a částka je připsána na účet platební brány, bez ohledu na to, zda podnikatel peníze převede na svůj bankovní účet. Opravte mě, pokud se mýlím.

  https://help.gopay.com/cs/download.p...1ca8bd5a89.pdf

 10. Je to logické

Hostujeme u Server powered by TELE3