Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jak na prodej zboží které nebylo zakoupeno?

 1. Dobrý den,

  ve volném čase se zabývám přeprodejem IT zboží, přičemž dost často se mi stane, že někomu prodám počítač a zákazník mi chce darovat jeho starý PC, poněvadž je buď nefunknční, nebo jej už nevyužije. Jak bych měl správně postupovat, abych mohl daný PC prodat, ať už na komponenty nebo jako celek? Dá se vyhnout tomu, abych řešil nějákou darovací smlouvu? Jde mi o to, abych neměl problém, že jsem prodal něco, co jsem nenakoupil.

  Děkuji předem za radu :-)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Mattos prodává: Reklama na satirickém portálu AZ247.cz
  Gemba Kaizen poptává: Hledám kodéra, pouze HTML + JQUERY
  Lucie Nyčová poptává: E-shop podle předlohy
 3. Ja som to robil tak že som "darovane zbozi" predával na bazosi ako súkromná osoba

 4. No to je právě to, já bych to rád prodal s dokladem třeba na aukro, bez toho aniž bych se musel bát, že toho třeba prodávám moc jako soukromá osoba. Ještě navíc když kupce většinou ocení že dostane doklad a záruku, s čímž nemám problém. Takže mi jde hlavně o to jak to co nejjednodušeji dostat do firmy.

 5. Kupní smlouvou třeba za korunu, platba hotově

 6. Nejspíš budu za blbce, ale nebudu si kvůli tomu musit zřídit EET? Zatím se mu bráním jako čert kříži a řeším vše skrz platbu na účet.

 7. Pokud to nepřijmeš v hotovosti tak ne

 8. Toto řeším kupní smlouvou za 1Kč. Finančák toto nijak neřeší i když jsem jim řekl, že kupní smlouva je jen fiktivní. V té chvíli totiž berou celý obrat jako zisk a to se jim naopak líbí :))

Hostujeme u Server powered by TELE3