Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Relza.cz a 4sweethome.cz - 2 eshopy s přeposíláním objednávek - dům a zahrada

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 8 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. 2 domény v jednom - relza.cz a 4sweethome.cz (stáří obou webů 3,5 roku).

  Sortiment – volný čas, dům a bydlení, sport, zahrada. Aktuálně je na e-shopech:
  relza.cz - relaxace a zahrada - 3400 produktů
  4sweethome.cz - vše pro útulný domov - 4100 produktů

  Dodavatel – Kokiska s.r.o. Vysoká spolehlivost včetně vyplácení provizí – bez provizního minima.
  99% produktů skladem, expedice zboží do 2 dnů, "živá" telefonická podpora 7 dní v týdnu.

  Napojení na dodavatele – automatické, formou přeposílání objednávek. Plně automatický import produktů a jejich řazení do kategorií, aktualizace skladové dostupnosti a podobně.

  Průměrná provize sortimentu:
  relza.cz - 11,5%
  4swethome.cz - 13,5%

  Systém e-shopu – řešení na platformě Prestashop. Responzivní šablona a 70 modulů, rozšiřujících funkčnost e-shopu. Samozřejmostí je export do cenových srovnávačů.

  Systém prodeje – zákazník provede objednávku, e-shop vám zašle vyrozumění na e-mail. Vzápětí vám potvrdí převzetí objednávky – taktéž na e-mail – dodavatel, který začne objednávku okamžitě vyřizovat. Do 48 hodin odešle dodavatel zboží zákazníkovi; řeší rovněž případné reklamace. Jednou měsíčně vám od dodavatele přijde podklad pro fakturaci. Správu svého affiliate účtu máte plně pod kontrolou v administraci Kokiskashopu. Starost o eshopy cca 0,5 hod měsíčně (občas odpovědět nějakému zákazníkovi).

  Důvod prodeje – e-shop potřebuje trošku péče – např. doplnit popisky kategorií, nebo zařídit napsání pár článků atp. Aktuálně weby vydělají průměrně 1000 Kč/měsíc. Za 0,5 hod práce to jde, ale přiznám se, že se mi nechce už ani vystavovat tu měsíční fakturu. Mám množství jiných aktivit e-shop prostě neřeším.

  Předmětem prodeje je vlastní e-shop (získáváte jej do vlastnictví, nejedná se o pronájem), doména a loga. Jediné náklady na provoz jsou tedy hosting, který si zařídíte. Weby aktuálně běží u společnosti NETIO, s migrací e-shopu na váš hosting pomohu (ve vydražené ceně jsou zahrnuty 2 hod mé programovací práce).

  Fakturu vystavím – cena je bez DPH, jsem plátce DPH.

Hostujeme u Server powered by TELE3