Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Jak získat "Ad Permission" od Facebooku

 1. Dobrý den,

  měl bych dotaz na zdejší marketéry. V rámci jednoho projektu, který pro klienta spravuji, propagujeme zboží, které se pohybuje na hraně, co se týče schvalování daného tématu Facebookem. Jedná se o službu, která se lehce dotýká hazardu.

  V pravidlech Facebooku je řečeno, že reklamy na tyto služby je povolena, ovšem pouze za dodržení určitých pravidel (pouze 18+, apod., což není problém) a pouze na základě předchozího schválení Facebookem. Nikde už však není k dohledání, jak lze takové schválení získat.

  Máte někdo prosím nějaký tip, jak zažádat, resp. získat takové povolení? Představuji si to tak, že Facebook udělí povolení s tím, že se veškeré reklamy musí řídit nějakými pravidly. Nevíme však, kde si takové schválení zařídit. Například u Google Ads to jde velmi snadno - formulář mají veřejně přístupný a snadno dohledatelný.

  Budu rád za jakékoliv tipy. Díky! :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Praktickou zkušenost jsem s tímto ještě neměl, ale osobně bych postupoval tak, že si založím reklamní účet a zkontaktuji facebook podporu pomocí messengeru. Tam bych již řekl, co a jak chci propagovat v tomto reklamním účtu, no a oni už by tě měli nasměrovat správným směrem. Za zkoušku to podle mě stojí.

 4. Osobně jsem s tímto zkušenost měl a mohu říct, že je to běh na dlouhou trať (několik měsíců) s nejistým výsledkem (pravděpodobnější je neúspěch).

  Je to o komunikaci s podporou FB, která však trvá nekonečně dlouho, jelikož odepisuje po 2 dnech a schvaluje dokumenty cca 3 týdny.

  Předpokládám, že jde o sázkové poradenství... osobně doporučuji klientovi vrátit peníze a ukončit spolupráci, pokud nemáte čas třeba 4-5 měsíců na komunikaci s FB a nechcete špatnou referenci.

  Nicméně přeji hodně štěstí

 5. Dobrý den, díky za informace a doporučení. Jak je případně možné vůbec "navázat komunikaci" s podporou Facebooku? Přeci stránky jako Tipsport, Fortuna, různá casina apod. také mají online reklamní kampaně a přitom se bezesporu jedná o hazard. Nějakým způsobem tedy vyjednání "výjimky" musí být možné, ne?

  Díky

 6. Kolik prachů má Fortuna a kolik váš klient?

Hostujeme u Server powered by TELE3