Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Akým spôsobom môže zarobiť e-kniha?

 1. Ahojte,
  Akým spôsobom môže zarobiť e-kniha?
  Povedzme že by som mal e-knihu s rozprávkou ktorú by si stiahlo xx K. ľudí no ponúkol by som ju zadarmo. Je možné do takej knihy vložiť reklamu z AdSense? Alebo aké sú možnosti zarobiť na bezplatnej knihe?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Neni mozne zarobit na bezplatnej eknihe. Jedine co mozes, tak ju vlozit na eknizky.sk vybudovat si meno, ziskat publikum a potom, ked bude zaujem o tvoju knihu, ludia ju budu stahovat a bude mat vysoku citanost, tak ta mozu oslovit vydavatelstva tak ako mnohych autorov, ktori to tak urobili a mozes ju zacat predavat, popripade rozbehnut dalsie knihy.

 4. ekniha zdarma, hardware kniha za prachy

 5. Není možné zarobit na bezplatné eknize? Tak to ti dám kontakt na tu svou a řekni jí to. Protože ta potvůrka mi už za poslední 3 roky přinesla desítky zakázek v celkovém množství několik stovek tisíc. Bez adsence, bez vyplňování e-mailu.

  Ano, je to nepřímý výdělek, ale ukazuje to, že sdílení informací zdarma má smysl. Kdybych ale od počátku tvořil s tím, že to má přinést zakázky, tak tomu nikdy nevěnuju tolik času a nedám si tu píli a na kvalitě by to bylo poznat a potom by mi to už opravdu asi nic nepřineslo. A podle mě kdokoliv kdo píše anebo tvoří obsah jenom s cílem vydělat, tak nikdy nevytvoří tak kvalitní obsah, aby to skutečně vydělalo.

 6. Dej možnost dobrovolnýho poplatku.

Hostujeme u Server powered by TELE3