Jen tento týden: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Weby, Portály, E-commerce, SEO, PPC - vše sjedname online, smluvně, Expressně, záruka All in One

 1. Nabízím vývoj a nasazení Open Source webových aplikací WooCommerce, & WordPress.

  Na těchto systémech vám mohu vyhotovit prostředí, na kterém spravujete svou prezentaci, případně využíváte aplikace pro správu klientských informací a formuláře.

  V rámci realizace jsem schopen zajistit i dodatečné služby přímo související s provozem těchto webu ve formě spravy a provozu doménových jmen a webových prostorů. Samozřejmostí je i zcela plná integrace služeb Google Cloud console a provoz virtuálních serverů s vlastní integrovanou virtuální sítí, CDN a další.

  Jsem schopen zajistit vše, co souvisí s efektivní a skutečně funkční propagací.
  Mimo to vám mohu externě spravovat vaše it infrastruktury prostřednictvím vzdálené správy z pohodlí svého domova a vaší kanceláře. V těchto případech probíhá platba jednorázově prostřednictvím platební brány online předem ve formě předplatného po dobu jednoho roku dle vybraného balíčku. Co se webu týče po podpisu smluv vyžaduji zálohu 40% z celkové sjednané částky a to převodem či platbou kartou online na našem webu. Mi svou práci vždy odvedeme Nicméně zálohy těchto typu nás chrání před případnými náklady., termíny a způsob komunikace jsou uvedeny ve smlouvě která stanovuje práva a povinnosti jak nám tak i vám. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naše ceny jsou transparentní a víte za co platíte. Žádné měsíční poplatky, při vývoji webu dostanete na první rok hosting a doménu zdarma.
  Nechejte si od nás vyhotovit nezávaznou nabídku a uvidíte že se skutečně vyplatíme.

  Příklad cen:
  * základní web se všemi know-how : 2500,-
  * eshopy & portály all-in-one : 5000,-

  Budeme se těšit na případný kontakt.
  S pozdravem Michal Holcr
  michal.holcr@servis.one
  606908782
  ServisOne

Hostujeme u Server powered by TELE3