Prodej eshopu E-Samolepka™ + kompletní výroba • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Přesun wordpress webu na nový hosting

 1. Dobrý den,
  přesunul jsem web, který běží na systému wordpress na novou doménu a hosting, ale po přesunu jsou na webu chybové hlášky od pluginů ohledne cílové adresy souborů, nevíte prosím jak problém s pluginy vyřešit?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Změnit cílové adresy souborů na nové? Asi bych se podíval na různý návody, jak migrovat na jiný server/db, určitě toho bude na googlu mraky.

 4. Postup je podobný, jako u migrace na https - je třeba změnit adresy v databázi. Nejjednodušeji se to udělá pluginem Better Search & Replace: https://naswp.cz/https-a-wordpress/#...search-replace

 5. Záleží jakým způsobem jste web přesunul.
  Já používám plugin Duplicator - vyrobí balíček, který se může rozbalit na jiném hostingu a přepíše adresy všech odkazů tak, aby to fungovalo. Skvělá věc. Free!

  I když se odkazy přepíšou, může nastat chyba, pokud
  1. je někde nesprávně napsaná šablona nebo nějaký plugin, případně
  2. může být, že jiný hosting má jinou konfiguraci a někde se to vzpříčí - třeba nemají nainstalovanou nějakou knihovnu, jiné parametry PHP apod.

 6. No já jsem to v minulosti řešil vždy tak, že jsem v databázi vyhledal starou url a přepsal na novou. Ale určitě na to existují nějaké automatické nástroje. Pokud je opravdu kvalitní hosting s podporou Wordpressu, měl by možnost automatické migrace nabízet.

 7. Citace Původně odeslal Iver Zobrazit příspěvek
  No já jsem to v minulosti řešil vždy tak, že jsem v databázi vyhledal starou url a přepsal na novou.
  Zde je právě problém se serializovanými daty v tabulce wp_options, pokud má nová doména jiný počet znaků, tak se spousta nastavení (třeba widgety) stane nevalidní a musi se nastavit znova.

Hostujeme u Server powered by TELE3