Workshop FORPSI Cloud rozptýlí vaše obavy z použití cloudu
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Design a funkčnost webu jsme.cz

 1. Dobrý den, rád bych vás poprosil o názory na design a funkčnost webu jsme.cz.
  Děkuji!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Taková kopie medium.com.

  Na mobilu není menu. Cookie lišta nepoužitelná.

  Jinak za mě ok.

 4. Tuším že jde o typický příklad zmrzačené šablony. Pokud tuším správně, tak to přináší také typické neduhy - při úpravách se nevhodně zasahuje do typografie, která má hromadu nedostatků. Na výpisu článků titěrný text, v detailu článků zase opravdu špatné řádkování, do toho divné zarování po celém webu, výsledkem je, že web převážně o čtení článků má špatně čitelný obsah.

  Absence menu zas tolik nevadí, protože stejně jde o nesmysl, jsou to jen bezcenné tagy, koho zajímají články v sekci "přátelé"? Jaká osoba se o něco takového dobrovolně sama od sebe bude zajímat? To menu jako takové mě donutilo přemýšlet, proč ten web vlastně existuje, protože mi přijde schválně připravené tak, aby po jeho shlédnutí lidská bytost ztratila o web zájem.

  Bez legrace, co ten web má být? Jedna z těch mnoha minisite s bezcenným obsahem, který se snaží vydělávat pár korun na reklamách?

  Citace Původně odeslal marapech Zobrazit příspěvek
  Taková kopie medium.com.
  Levná čínská kopie možná. Medium má odladěný design a skvěle čitelný text, protože za tím stojí spousta úsilí. No a vlastně také články, co stojí za přečtení.

 5. Ou, nepotěšil jste mě :(, ale děkuji za názory zkusím s tím něco udělat.

 6. Když budu trochu mírnější, tak jsem se na pár článků podíval a opravdu jsem neviděl důvod, proč by někdo něco takového chtěl číst. Tématicky ani kvalitou mi to nepřišlo dost atraktivní - pokud bych mohl něco vyzdvihnout a pochválit, rád bych to udělal, ale vypadalo to jako typická minisite s obsahem, který je narychlo připraven, aby ji naplnil. Pokud tomu tak není, je mi líto. Mrknul jsem se znovu a zřejmě má jít o web s radami/články pro fungování rodiny jako takové? Nejasná struktura a neatraktivní články. To, jak jsou napsané mi nedává smysl jako praktické rady, ani jako "historky ze života". Řekl bych, že jsou to i zajímavá témata, ale podaná o ničem - také to zabíjí ty nadpisy, alespoň kdyby šlo o atraktivní titulky, které zaujmou. Třeba to jiní ocení více, držím palce.

Hostujeme u Server powered by TELE3