Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Hledáme testery pro manuální testování

28153
Hledáme testery
Náplň práce
Hledáme samostatné testery pro manuální testování webové aplikací a Java klientských aplikací. Práce z domu na ŽL. Celý produkt včetně dokumentace je v angličtině. Bugy se zadávají v angličtině.
Tester dostane k otestování určitou oblast systému, kterou samostatně (za použití dokumentace) prozkoumá, identifikuje potenciálně problémová místa a otestuje je. Případné chyby nebo nedostatky sepíše a nahlásí.
Výběrové řízení možno absolvovat z domu přes internet. V případě přijetí je nutná minimálně jedna osobní návštěva z důvodu podpisu smlouvy v centru Českých Budějovic (smlouva v Češtině). Další osobní schůzky nejsou vyžadovány.
Požadavky:
  • schopnost napsat SQL SELECT dotaz
  • samostatnost
  • schopnost zprovoznit alespoň MySQL databázi pro účely testování
  • ochota využívat vlastní PC k práci
  • možnost odpracovat alespoň 60 hodin měsíčně
  • dlouhodobá spolupráce (10 a více měsíců)
  • schopnost porozumět anglicky psanému textu
  • schopnost anglicky popsat technický problém
Výhodou:
  • JavaScript, Java (možnost povýšit nebo rovnou nastoupit jako vývojář)
  • i základní znalost libovolného programovacího jazyka
  • zkušenosti s konfigurací databází (MySQL, Microsoft SQL, Oracle) a/nebo aplikačních serverů (Apache Tomcat)
Nabízíme:
  • práce na ŽL
  • flexibilní pracovní doba
  • hodinová finanční odměna závisí na Vašich schopnostech a zkušenostech
  • vhodné i pro studenty nebo absolventy
Pokud máte jakékoli dotazy, rádi Vám je zodpovíme přes soukromou zprávu, email, popřípadě lze domluvit i Skype hovor.
Email: hrczech@quadbase.com
79 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 10. 7. 2017
Neověřen
A
B
C
D
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více