Snadná tvorba vlastního e-shopu nebo webstránky online v systému WEXBO.com CZ/SK
Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 61 až 65 z 65

Jak to ty eshopy dělají?

  1. Já bych ho nechal, nejlépe se učí na vlastních chybách:) Takových jako je on jsou tisíce co provozují eshop a neví, že to nevydělává a nikdy vydělávat nebude, záleží jen jak rychle na to přijdou.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Na ten alkohol rovnou zapomen, tam jsou pozice rozdany, nikdo nebude kupovat u noname eshopu kvuli uspore par korun.

  4. Tak nakonec asi zkončím u těch cetek z Číny, i když ty prý také nevydelavaji...

  5. Citace Původně odeslal Venturi Zobrazit příspěvek
    .Takdy kdyz budes kupovat parfem a nejnizzsi cena bude 511 Kč u neznameho eshopu ale za 527 u notino (pres heureku, na webu bude 550) , tak koupis proste u notina pač tam víš že poštovené bude rozumné (na kterem notino samo vyděla) a pokud to ukrajinci ve skladu notina nezmrví (což je šance velmi mala pri jejích kontrole a jejím ERP systemu, kde jedina šance je u baliciho pultu, že omylem zapomene po nacteni EAN dat produkt a hodi ho do koše nebo pak ze prepravce rozbije parfem tak ti za 3 dny dojde parfem co jsi chtěl. Tak že vidíš že samo notino nepotrebuje nejnizzsi ceny, stačí byt jen treba o 10-30 kč drazzsi nez nejlevnějsi ale stále preberou vetsinu zakazniku eshopu co ma nejnizzsi cenu.
    Zrovna sedime nad daty a mohu rict ze na doprave nevydelavame vubec. Naopak.

  6. Sice se mi to nechce věřit když to porovnám s našimi cenami a našimi počty balíků, ale proč to dotovat, třeba si vzít příklad z Alzy:)

Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Hostujeme u Server powered by TELE3