Kvalitní hosting pro WordPress [WP3]
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

OH.cz * Aukce 15 let registrované.CZ domény * Premium 2L doména

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 749 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Vítejte v exkluzivní aukci 15 let registrované, prémiové 2L domény - OH.cz

  Prosím, aby se aukce zůčastnili pouze vážní zájemci, kteří mají v úmyslu za doménu OH.cz skutečně zaplatit (přečtěte si pozorně podmínky aukce).

  Naše společnost je od roku 2004 vlastníkem domény OH.cz (první registrace domény v roce 2001), na které jsme v minulosti provozovali obchodní portál a online databázi firem (databáze není součástí prodeje, pouze doména).
  Celou historii, včetně starých náhledů webu je možné si prohlédnout zde: https://web.archive.org/web/*/oh.cz

  Vzhledem k časové vytíženosti a konkurenceschopnosti tohoto projektu jsme provoz v roce 2016 ukončili (7/2016) a v druhé polovině roku 2018 jsme se definitivně rozhodli doménu prodat.

  Co je možné na doméně OH.cz provozovat?

  Krátká odpověd by byla: téměř VŠE, ale jako jedno z možných a současně ideálních využití této krátké 2L domény se v podstatě nabízí samo již v jejím názvu OH.cz - tedy exkluzivní portál Olympijských her. (vzorový vzhled URL odkazu pro nadcházející Olympijské hry v roce 2020 -  OH.cz/2020, který je velmi výstižný. Srovnejte např. s oh.idnes.cz/2020).

  Stačí si zadat do vyhledávače Google nebo Seznam klíčové slovo OH a začnou Vám tam sami vyskakovat odkazy na veškeré weby s olympijskou tématikou. V období, kdy jsme ještě provozovali zmíněný portál a naše webstránky byly zaindexovány Googlem a Seznamem, tak to s sebou neslo nesmírnou výhodu bezplatné návštěvnosti, obzvláště pak vždy v roce, kdy se konaly Olympijské hry.

  Samozřejmě doména je to univerzální, výborně zapamatovatelná a při adekvátní reklamě a marketingové strategii ji lze využít prakticky pro jakýkoliv obsah.

  Závěrem asi není potřeba přehnaně zdůrazňovat, že takovéto 2L domény již dnes nejsou bežně dostupné k registraci, a proto se Vám zde v této aukci nabízí skutečně vyjímečná příležitost stát se novým vlastníkem exkluzivní domény OH.cz.

  OBCHODNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY této aukce:

  Ke konečné ceně aukce bude připočítáno DPH ve výši 21%

  - do 24 hod. po skončení aukce bude výherce kontaktován ohledně přípravy kupní smlouvy (KS).
  - KS musí být podepsána do 5 prac. dní od ukončení aukce
  - platba bankovním převodem do 2 prac. dní od podpisu KS
  - začátek procesu fyzického převodu domény na nového vlastníka do 48 hod. od připsání peněz na náš bankovní účet. Převodem v rámci Subreg.cz (nejrychlejší) nebo k jinému registrátorovi, dle výběru kupujícího.
  - kupující od nás obdrží daňový doklad / fakturu
  - doména OH.cz je ve vlatnictví kupujícího, transakce je úspěšně ukončena.

  Aktuálně je registrace domény OH.cz vedena u českého registrátora Subreg.cz
  Přiložené obrázky  

Hostujeme u Server powered by TELE3