Prodej módního e-shopu www.fashionbrandsczsk.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Nákup v USA shopu - nedodání zboží - lze se nějak bránit?

 1. Zdravím, objednal jsem si v USA v eshopu nějaké věci, cca za 1000 USD, leč po několika emailech zboží neodeslali a přestali zcela komunikovat. Lze se nějak rozumně bránit? Je tam nějaká obchoda ČOI? Samozřejmě právník je vzhledem k částce nesmysl, ale zase bych jim to velice nerad jen tak nechal.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jednou tu bylo něco podobného, sice to řešil jen přes email a banku,ale i tak.
  Nákup zboží z USA - nedodání zboží

 4. Citace Původně odeslal jm-web Zobrazit příspěvek
  Jednou tu bylo něco podobného, sice to řešil jen přes email a banku,ale i tak.
  Nákup zboží z USA - nedodání zboží
  Díky za odkaz, já to ale platil převodem přes transferwise, takže toto asi možné nebude.

 5. Nelze přes transferwise založit nějaký spor k té transakci?

 6. Citace Původně odeslal MarvinDela Zobrazit příspěvek
  Nelze přes transferwise založit nějaký spor k té transakci?
  To bohužel nejde :

  Recalling or cancelling a completed transfer
  All transfers completed by TransferWise are final, and TransferWise cannot reverse or recall payments.

  TransferWise does not have the ability to be involved in disputes between senders and recipients, so we strongly recommend that you know and trust the person or business that you are sending to before setting up a payment order or sending any money.

  Once funds have been sent to a recipient account and are marked as completed on our website, transfers cannot be cancelled.

 7. zkusit mu pohrozit https://www.fbi.gov/tips normálně oni řeší tyhle levárny taky, na ebay s tim kdysi pár prodejců strašilo v popisku svých aukcí. Za pokus by to možná stálo.

 8. Citace Původně odeslal MarvinDela Zobrazit příspěvek
  zkusit mu pohrozit https://www.fbi.gov/tips normálně oni řeší tyhle levárny taky, na ebay s tim kdysi pár prodejců strašilo v popisku svých aukcí. Za pokus by to možná stálo.
  Díky, vyzkouším.

 9. Raz, velmi davno, som riesil podobny spor v US. Jednalo sa o nejake mensie mestecko. Sadol som si k telefonu a obvolaval urady v tom mestecku. Nakoniec som sa dovolal k velmi prijemnemu serifovi (musel byt nejaka velmi stara skola), ktory sa velmi nahneval na dotycneho, ze "robi zle meno ich mestu v zahranici", nechal si poslat vsetky papiere k pripadu, sadol do auta a isiel to za dotycnym vybavit. Tovar bol odoslany na druhy den. Stavaju sa niekedy proste aj neuveritelne veci...

 10. Citace Původně odeslal igor Zobrazit příspěvek
  Raz, velmi davno, som riesil podobny spor v US. Jednalo sa o nejake mensie mestecko. Sadol som si k telefonu a obvolaval urady v tom mestecku. Nakoniec som sa dovolal k velmi prijemnemu serifovi (musel byt nejaka velmi stara skola), ktory sa velmi nahneval na dotycneho, ze "robi zle meno ich mestu v zahranici", nechal si poslat vsetky papiere k pripadu, sadol do auta a isiel to za dotycnym vybavit. Tovar bol odoslany na druhy den. Stavaju sa niekedy proste aj neuveritelne veci...
  to se mi moc líbí na US, že šerif/soudce je člověk z lidu(místní), lidi zná, oni znají jeho ....
  prostě oni jsou tam pro lidi, ne lidi pro ně. Nemají v náplni práce hlídat rychlost, šikanovat pro pičovinu, ale dělají svojí práci jako službu lidem.
  To samé v německu. Policie dojede když občan zavolá "ihned". Prováděli jsme tam výkopy a dojel policajt (měl to asi 200m) a začala sám od sebe řídit dopravu, pak zjistil, že na něj stejně serou tak se sbalil o odjel :)
  tam někdo zavolal na naše lidi policajty, ti ihned dojeli.

  ne jak u nás za 20 - 30min. když se střílí a ještě se bojí a nechají postřílet lidi.

 11. No jo v US, tam je blaze a hlavně slovo chování a morálka není jen slovo. Taky jsem by docela zaskočen, jak hlavně v menších městech byli obyvatelé na své město, šerifa hrdí. Bohužel u nás je morálka skoro sprosté slovo, ale co se divíme, když být grázl je tady za hrdinu a z každého hajzlíka, mladších milenců zpěvaček a hereček či pornoherečky se tady dělá celebrita.

Hostujeme u Server powered by TELE3