Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Snadná tvorba vlastního e-shopu nebo webstránky online v systému WEXBO.com CZ/SK

 1. Hledáte systém na tvorbu e-shopu nebo webstránky?
  Vyzkoušejte zdarma WEXBO.com

  Vlastní e-shop
  E-shop s vlastním sortimentem nebo importujte produkty od dodavatele. Systém obsahuje napojení na různé platební brány, přepravní služby nebo exporty do porovnávačů zboží a to bez poplatku.

  Vlastní webstránka
  Oficiální stránka firmy s kontaktním formulářem, cenovou nabídkou, popisem Vašich služeb nebo galerií referenci? Žádný problém. Systém toho obsahuje mnohem víc. Vytvořit můžete například i vlastní blog či jinou osobní stránku.

  Jak to funguje?
  Jednoduše. Na stránkách https://wexbo.com/ si vytvoříte testovací stránky nebo e-shop. 15 dní můžete systém testovat zcela zdarma zda Vám bude vyhovovat. Už v testovací verzi můžete obsah Vašich stránek naplňovat obsahem nebo e-shop produkty. Upravíte si barevnost, umístění a celkový design stránek podle vlastních představ pomocí funkce "Admin Smart".

  Jakmile budete s Vámi vytvořenými stránkami spokojeni, můžete přejít do ostrého provozu, kde budou Vaše stránky vedeny už na Vaší vlastní doméně např .: vasedomena.xyz. Za stránky platíte formou pronájmu s minimálními měsíčními náklady. Cenu si můžete vypočítat v kalkulačce.

  Hotovo! Stránku nebo e-shop máte na světě. Teď se už budete soustředit jen na propagaci Vašich stránek na internetu.  Jsou stránky a e-shop optimalizované pro vyhledávače?
  Ano, stránky, pod-stránky, kategorie, pod-kategorie, články, produkty, sekce a pod-sekce na e-shopu nebo webstránce vytvořené na systému WEXBO jsou profesionálně optimalizované pro vyhledávače (SEO), které jsou důležitým faktorem pro vyšší pozice ve vyhledávačích, jako jsou například Google, Seznam, Bing či Yahoo.

  Bude vytvořená stránka a e-shop responzivní? (mobile-friendly)
  Ano, všechny šablony jsou přizpůsobeny pro zobrazení na mobilních zařízeních.
   
  Dokážu spravovat webstránku a e-shop opravdu sám?
  Ano, každá sekce v administraci obsahuje rozsáhlou nápovědu. Nápovědy obsahují jednotlivé položky, která vysvětluje na jaký účel daná funkcionalita nebo položka slouží. Systém obsahuje také řadu návodů, které Vás provedou administrací krok za krokem. Kdykoliv je možné obrátit se na podporu, která Vám s požadavkem pomůže.

  Kolik stojí vlastní webstránka nebo tvorba e-shopu v systému WEXBO?
  Služby jsou poskytovány formou pronájmu. Nakolik si vytvořenou stránku a e-shop spravujete sami platíte pouze minimální náklady za pronájem služeb (hosting, emailů, aktualizaci systému).

  Ceník služeb:
  Cena za variant WEB (web stránka) je pouze 150 Kč/měsíc (5 EUR)
  Cena za variant ESHOP (internetový obchod) je pouze 300 Kč/měsíc (10 EUR)
  WEXBO ceník najdete na stránkách https://wexbo.com/pricing/
  Při roční platbě můžete získat výraznou slevu za nebo doménu zdarma.

  Tvorba eshopu nebo webstránky nebyla nikdy jednodušší. Vyzkoušejte to ještě dnes!

  Těšíme se na spolupráci
  team WEXBO
  www.wexbo.com
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: wexbo_variant_eshop.gif Zobrazení: 447 Velikost: 15,4 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: wexbo_variant_web.gif Zobrazení: 445 Velikost: 14,9 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: wexbo_demo_view.png Zobrazení: 453 Velikost: 99,7 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: wexbo_sale.gif Zobrazení: 29 Velikost: 10,8 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: wexbo_video.png Zobrazení: 455 Velikost: 4,7 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: wexbo_head.png Zobrazení: 25 Velikost: 22,1 KB  


Hostujeme u Server powered by TELE3