16 let stará doména
CZ doména meteorologie.cz byla zaregistrována 7.11. 2002 a odkoupena od firmy Seven.cz v roce 2008 za 17 850 Kč vč.DPH do mého osobního vlastnictví. Od roku 2009 zde byl nasazen dropshipping se zbožím od MeteoShop.cz.

Název: meteorologie_responzivni.jpg
Zobrazení: 172
Velikost: 106,8 KB
 1. od roku 2009 bylo vyděláno 174 525 Kč, z toho za poslední rok cca 4919 Kč
 2. Náklady jsou poze 151 Kč za rok, za prodloužení domény. Eshop provozuji na vlastním serveru
 3. Funkční dropshipping, který se díky GDPR změnil při kliknutí v detailu zboží na "objednat" na affiliate přesměrování s ID, kdy objednávka se provede až v eshopu MeteoShop.cz. Tuto skutečnost lze změnit, pokud upravíte obchodní pomínky.
 4. Upravená FREE šablona - responzivní
 5. Administrace je součástí
 6. Systém v kompletním vlastnictví, osobně jsem ho programoval a mohu Vám ho tak i upravit
 7. Automatický import zboží od MeteoShop.cz, včetně zpracování fotografii i samotného obsahu zboží
 8. Dle toplist.cz od 5.4. 2015 navštívilo eshop Meteorologie.cz k dnešnímu dni 48815 uživatelů
 9. Nikdy jsem nepoužíval placenou reklamu. Návštěvnost šla z vyhledávačů a hlavně z prokliku z vlastního webu e-Pocasi.cz, kde vlevo na webu e-Pocasi.cz včetně podstránek se nachází BOX s náhodně zobrazeným zboží. Dle dohody mohu nechat box na webu po dobu 1 roku zdarma zobrazen.

Název: meteorologie_mockup.jpg
Zobrazení: 170
Velikost: 90,2 KB

Eshop meteorologie.cz má určitě velký potencionál i díky své dobře zapamatovatelné doméně. Bohužel za celou dobu jsem nepoužil ani jednu placenou reklamu, tak že veškerá návštěvnost šla z vyhledávačů a nebo přímo z vlastního webu o počasí e-Pocasi.cz. Nerozvíjel jsem ani výměnu odkazů. V podstatě doména si žije svůj vlastní život :)

Pozor, nejsem plátcem DPH, tak že kupující pokud chce fakturu, musí být vedený v České republice tj. i platba musí být vedena z CZ účtu.

Pokud máte jakékoliv otázky, napište mně PM zprávu nebo email na jsem@vladimir-vecera.cz