Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Woocommerce nebo XML -> E-shop App (Android i IOS)

 1. Máte někdo zkušenosti s nějakou platformou brandované appky e-shopu, která by se buď sama napojila na Woocommerce nebo by si brala data z XML feedu?
  Jde mi hlavně o to, aby to byla služba, tj. nemusí se to překompilovat pokaždé s novou verzí, ideálně nějaký cloudový admin vývoje, aby se člověk vůbec nemusel starat o programátorskou stránku.

  Díky za tipy

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dobrý den,
  1. mít responzivní web
  2. nechat si naprogramovat aplikaci jako WebView
  Aplikace po spuštění načte URL adresu vašeho webu a nebude mít jiné ovládací prvky.
  Pouze zpět, předchozí a konec.

 4. Citace Původně odeslal zezmen Zobrazit příspěvek
  Dobrý den,
  1. mít responzivní web
  2. nechat si naprogramovat aplikaci jako WebView
  Aplikace po spuštění načte URL adresu vašeho webu a nebude mít jiné ovládací prvky.
  Pouze zpět, předchozí a konec.
  Při takovém uvažování rovnou můžete udělat z webu progresivní webovou aplikaci (pro ty co neznají - https://developers.google.com/web/progressive-web-apps/) a nechat uživatele ať si ji hodí na plochu (budou k tomu automaticky dotázáni, pokud ji integrujete korektně) - výsledek bude prakticky to samé, akorát ještě jednodušší než sestavit verze pro iOS (na což byste normálně navíc potřebovali Mac - někde v procesu by musel být, ať už v cloudu nebo na lokále) a Android zvlášť.

 5. Citace Původně odeslal zezmen Zobrazit příspěvek
  Dobrý den,
  1. mít responzivní web
  2. nechat si naprogramovat aplikaci jako WebView
  Aplikace po spuštění načte URL adresu vašeho webu a nebude mít jiné ovládací prvky.
  Pouze zpět, předchozí a konec.
  No jasné, tak to právě nechci, chci plnokrevnou appku s interní DB, která se bude aktualizovat, je jedno, jakou bude mít šablonu (nějakou standardizovanou), ale bude dělat všechno na telefonu, tj. Internet bude potřebovat jenom k odeslání objednávky (klidně by jí mohl odeslat i SMSkou offline).

  Na CodeCanyonu je těch appek dost, ale všechno je ve zdrojáku, a to ještě člověk neví, jak dlouho se to bude vyvíjet. Na druhou stranu jsem zkoušel pár řešení, která "převedou e-shop do app" a povětšinou se z toho právě vyklubal jenom jednodušší prohlížeč.

 6. Je těžké rozumět tomu co vlastně chcete:

  Píšete, že nechcete při každé změně distribuovat nově sestavenou verzi - to byste při vytvoření nativní aplikace dělat musel.

  "Jde mi hlavně o to, aby to byla služba, tj. nemusí se to překompilovat pokaždé s novou verzí, ideálně nějaký cloudový admin vývoje, aby se člověk vůbec nemusel starat o programátorskou stránku." - Toto mi vůbec není jasné.

  Také píšete: "No jasné, tak to právě nechci, chci plnokrevnou appku s interní DB, která se bude aktualizovat" - opět, pokud chcete aktualizovat nativní aplikaci, musíte nějak distribuovat nové verze. Navíc, pokud je argument proti PWA (případně WebView odkazující na nějaký kód umístěný mimo telefon) ten, že nemají "interní DB", tak je to argument nesprávný, protože dneska prohlížeče podporují IndexedDB, což je polopatě řečeno databáze na frontendu (příklad jednoduché PWA aplikace s interní databází zde: https://pokedex.org/, doporučuji otevřít na mobilu). Navíc v případě PWA můžete naprogramovat aplikaci tak, aby při své "instalaci" stáhla kód do interní paměti - fungovala by i offline (nyní ovšem musíte řešit nějaký mechanismus distribuce při změně zdrojů).


 7. To je dobrý nápad :-)

  Vytvořím si šablonu pro obě platformy a vydám je pro Prestashop a Woocommerce.

  Zájemce mi dodá ikony, barvy pozadí, splash atd.... a já mu pošlu několik php souborů které si umístí na FTP.

  Uživatel si v aplikaci zvolí, jestli chce stáhnout offline verzi, nebo průběžně ukládat do interní DB již prohlédnuté zboží, nebo pracovat pouze online bez ukládání...

  Možnost zakoupit neomezenou appku, nebo měsíční platby.
  Tak do toho jdu :-)

  Asxmbo nefunguje offline, doba tvorby 1-3 měsíce, ceník nikde... Všechny projekty mají uložené pod svým vývojářským účtem....

Hostujeme u Server powered by TELE3