Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej e-shopu www.ilwy.sk – sortiment atraktivních kosmetických a zdravotních přístrojů

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 149 999  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. E-shop je funkční od září 2018. Slouží jako slovenská mutace úspěšného českého e-shopu www.ilwy.cz, který je již na trhu 14 let. Administrační rozhraní e-shopu je Shoptet, e-shop je plně automatizovaný s funkčními procesy. E-shop byl vytvořen na základě poptávky slovenské klientely. E-shop má aktuálně okolo 200 produktů. Další nové skvělé položky jsou připraveny pro nového majitele, jen je přidat a přeložit do slovenštiny, včetně i starších položek a kategorií. To už ponechám pro nového majitele.

  V e-shopu vidím potenciál k rozvoji a růstu na Slovensku v budoucnu. Bohužel nemám časovou kapacitu se e-shopu věnovat a zároveň vidím možnost pro občana Slovenské republiky využít znalost tamního trhu, ale není vyloučen prodej i v rámci ČR.

  Doposud byl pouze základně propagován na heureka. Pro kupujícího doporučuji registrovat se do všech vyhledávačů a porovnávačů na Slovensku. Tím se výrazně zvýší obrat. Bez propagace za 4 měsíce 45 objednávek – 6000 EUR obrat. Pro představu česká verze ilwy.cz má za posledních 6 měsíců 528 objednávek s obratem 1,54 mio Kč.
  Pro majiteleje očekávána návratnost cca 10 měsíců.

  Spolupráci si představuji na bázi velkoobchodní spolupráce pod hlavičkou značky Ilwy. Majiteli zajistíme dodávku produktů včetně popisů a návodů ve slovenském jazyce a fotodokumentace. Další výhoda pro nového majitele je vyřizování reklamací v rámci ilwy.cz, takže nový majitel nebude zatížen vyřizováním ani dodatečnými náklady. Majiteli také poskytneme poradenství k produktům a při dotazech od zákazníků. Samozřejmostí je podpora při seznamování se s administrací e-shopu. Více po telefonu a na osobní schůzce. Jsem přístupný návrhům a možnostem nového majitele.

  Náklady aktuálně:
  Shoptet – 13 EUR/měsíc
  Heureka.sk – 25 EUR/měsíc
  Obalový materiál – do 5EUR/měsíc

  Případní vážní zájemci, prosím kontaktujte mě zde +420 737432601 nebo pište do SZ.

  SLEVA z původní vyvolávací ceny 299 000kč na 149 999 kč!!!
  Jsem plátce DPH, k ceně je nutné připočíst.

Hostujeme u Server powered by TELE3