Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Mohu si fotografie s fotobanky prejmenovat?

 1. Potřebuji cca 10 fotek, na free fotobance (z tech co znam vlastne jen pixabay) fotky ktere potrebuji nejsou respektive jsou ale mály vyběr a ne moc kvalitni - potřebuji lepší provedení.

  Pokud si koupim fotografie např na Shutterstock a dotyčne fotografie přejmenuji napr u fotografie priklad Škoda fabie si dam Škoda fabie neco + třeba nazev meho webu, foto se zakličuje do google obrazku aj muze s tím byt problem?

  Počítam ze pokud si fotky zakoupim (budou pouzity k reklame, inzerci) tak si je mohu libovolně přejmenovat dle svého uvážení nebo se pletu?? (vím že nektse nedaji pouzivat komerčně)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jediná správná odpověď je - přečti si licenci, kterou si kupuješ nebo kterou dostavas od free fotobanky... Nicmene ze by sis k tomu fotu nemohl napsat svuj nazev :D to sem vazne jeste neslysel...

 4. Jak si soubor pojmenujes je kazdemu jedno. Ale pozor na ty licence. I s fotkou z Pixabay muze byt problem.

 5. :D

 6. Děkuji za info....do fotografie chci dat-vepsat nasi www prip telefon a dalsi info a napr na Shutterstock se doslovne pise v podmínkach:

  Nepravdivě uvádět, a to výslovně nebo způsobem, který vyvolává dojem, že vizuální obsah byl vytvořen vámi nebo osobou jinou, než je majitel autorských práv k danému vizuálnímu obsahu.

  s tím uz by eventuelne problem byt dle toho co pišou mohl..(pokud bch do zakoupene fotografie neco npr.www stránky dosadil)

 7. Do fotky si můžete psát co chcete, klidně na ni můžete dát svůj vodoznak ale nesmíte psát, že jste jejím autorem. A taky bacha na to, že pokud ta fotka nebude součástí něčeho většího, ale budete ji jen tak dávat na web, tak licence značně omezuje velikost - prostě nemůžete volně nasdílet velkou fotku z fotobanky. Jak psal výše Aleš, přečtěte si licenci a pokud nevíte, zeptejte se přímo fotobanky, kde to chcete kupovat. Většinou tyto dotazy od kupujících zodpovídají rychle.

 8. Citace Původně odeslal orson Zobrazit příspěvek
  Do fotky si můžete psát co chcete, klidně na ni můžete dát svůj vodoznak ale nesmíte psát, že jste jejím autorem.
  Tohle vypadá zajímavě, z čeho vycházíš? Proč předpokládáš, že můžeš pozměnit libovolně cizí fotku? Přidání vodoznaku nebo textu (klidně i v rámci názvu souboru) by mělo záviset právě na licenci a právech, které k fotce mám.

 9. Takze musis zachovat nazev “fotolia35688” a nesmis to prepsat, jo?

 10. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  Tohle vypadá zajímavě, z čeho vycházíš? Proč předpokládáš, že můžeš pozměnit libovolně cizí fotku? Přidání vodoznaku nebo textu (klidně i v rámci názvu souboru) by mělo záviset právě na licenci a právech, které k fotce mám.
  Pardon, celou dobu jsem psal o fotkách z klasických microstock fotobank, tam je licence víceméně jasná a je dobře popsaná u každé fotobanky. Free fotobanky (až na výjimky, kdy to jsou fotky od jednoho člověka - tedy s jasně daným zdrojem a s jednotnou licencí neuznávám, protože obsahují spoustu kradeného obsahu)

Hostujeme u Server powered by TELE3