Kvalitní hosting pro WordPress [WP3]
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Themeforest.net - kdo mi vysvětlí rozdíl mezi licencí Regular & Extended?

 1. Zdravím, je zde někdo kdo mi vysvětlí rozdíl mezi licencí Regular & Extended?

  Prosím o to kdy jakou licenci mohu použít a kdy ne?

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. A tohle ti nepřijde dostatečně vysvětlující https://themeforest.net/licenses/standard?

  Jako hlavní rozdíl v tabulce se uvádí "Use in an end product that's sold", tj. standard licence je jen pro tebe a musíš jí použít sám na svůj projekt, extended naopak ti umožňuje udělat projekt a prodat ho i se šablonou.

 4. Takže když koupím regular a udělám s tou šablonou někomu web a ten prodám tak je to špatně?

  Díky

 5. neumíš anglicky? (ptám se).

  V standard licenci se píše:

  "You can’t Sell the End Product, except to one client. (If you or your client want to Sell the End Product, you will need the Extended License.)". Tj. pokud uděláš jeden web na zakázku, je to možné použít standard a tam tu šablonu koupit, šablona je už navždy svázána s konkrétním webem a konkrétním provozovatelem. Daný web není možné pak již se šablonou ani dále prodat (leda celou společnost) a musela by se licence na šablonu koupit znovu.

  "You can’t re-distribute the Item as stock, in a tool or template, or with source files". Tj. šablona je jako kód třetí strany a máš pouze právo jej na webu používat a nikomu nemůžeš poskytovat zdrojové kódy a dále jí předávat.

  U themeforest už roky nenakupuji, ale pokud uděláš konkrétní web a pro něj koupíš šablonu, koupíš jí jménem klienta, je to v pořádku. Pokud ale ten web chceš prodat vícekrát, musíš si pořídit extended licenci nebo naopak pro každou takovou verzi webu koupit samostatnou standard licenci.

 6. Citace Původně odeslal VojtěchKukač Zobrazit příspěvek
  Takže když koupím regular a udělám s tou šablonou někomu web a ten prodám tak je to špatně?

  Díky
  Logicky ano, jelikož nikdy nevíš jestli ten komu jsi ten web udělal, ho potom neproda. Radši to kupovat na jméno klienta aby jsi pak ty neměl problémy.

 7. Citace Původně odeslal VojtěchKukač Zobrazit příspěvek
  Takže když koupím regular a udělám s tou šablonou někomu web a ten prodám tak je to špatně?

  Díky
  Je to tak a nemelo by se to delat. Ja nechavam sablony kupovat klienty. Zalezitost vysvetleni na minutu a kdyz k tomu pridas neco jako "ze si to themeforest hlida a pak to vymaha", tak mas klid, klient to pochopi a jeste jednas podle jejich podminek :)

Hostujeme u Server powered by TELE3