O projektu

Nabízíme k prodeji e-shop na tématické, lukrativní doméně www.plazovedeky.cz. E-shop je specializovaný na vtipné plážové deky, které jsou velmi oblíbené. Připraveno na jaro / léto 2019 !

První prodeje těchto plážových dek jsme zahájili offline prodejem (Vranovská přehrada), kde bylo za hlavní sezonu prodáno 500+ plážových dek. Ke konci sezony jsme založili a spustili e-shop. Eshop byl spuštěn pomalu na konci sezony ale nijak jsme neinvestovali do marketingu a zaměřili se pouze na offline prodej (prodáno cca 20 kusů). Na zboží jsou velmi slušné marže. Je možné zboží prodávat i mimo sezonu s výraznou slevou!

Při marketingu v sezoně 2019 bude určitě daleko větší potenciál přes internet jak offline prodej (ale toto záleží na kupujícím jakou politiku si nastaví).

Díky tématické doméně, originálních textů má e-shop po pár měsících slušné pozice ve vyhledávání:

Google: Plážová deka smajlík, deka smajlík - první strana, horní pozice
Seznam: Plážové deky smajlík, deka smajlík - první pozice

(proukt je natažený i na náš další eshop topleginy.cz - po zakoupení vymažeme produkty a obsadíte tyto pozice místo topleginy.cz)

Součástí prodeje je:

- zboží (272 kusů plážových dek) v prodejní ceně 163 000 Kč s DPH
- tematická doména www.plazovedeky.cz
- logo v hodnotě 1 000 Kč
- kompletně vyladěný e-shop na systému Shoptet, který je zaplacen do 2.7.2019 (běží na nejlevnějším tarifu Basic, který je naprosto dostatečný)
- originální popis zboží/eshopu – e-shop má velmi pěkné pozice ve vyhledávání
- kontakt na kvalitního a ověřeného dodavatele, nákupní cena cca 200,- bez DPH vč. dopravy (odvíjí se od počtu kusu) – rychlé doručení, letecky DHL

Půvoní cena: 85 000 Kč bez DPH (bude vystavená faktura, jsme plátci DPH)
Nová, zimní cena 75 000 Kč bez DPH - při prodeji zde přes WT nutno k ceně přidat 5% provizi pro Webtrh.