Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Vylepšení designu zavedené stránky

Přátelská zpráva
Loading...
 1. Dobrý den,

  sháním někoho, kdo by mi pomohl s vylepšením designu stránky www.happyfly.cz.

  Nechci se pouštět do žádných velkých změn, jen je třeba tomu nahodit trošku modernější kabát. Pokud by se tu někdo našel, kontaktujete mě na email admin@happyfly.cz

 2. Děkuji všem co se ozvali, ale chtěl bych ještě konkretizovat poptávku. Níže uvádím přes co poptávám:

  Zatím zjišťuji, kdo a za kolik by byl ochoten toto zrealizovat. Myslím že to bude spíše práce pro někoho, kdo se zabývá wordpressem. Bylo by možné se na to podívat a dát nástřel ceny, pokud by to teda bylo realizovatelné?

  Tady pár bodů k webu:
  - 1. (důležité) zachovat všechny články a nabídky s obrázky, takže aby se obrázky přepsali do novějšího vzhledu (aby staré příspěvky nebyly bez úvodní fotografie)
  - 2. zachování funkčnosti pluginů nebo alespoň náhrada podobnými (ale myslím že plugin automatizace SEO by mohl jet všude)
  - 3. do přílohy dám náčrt(jenom kompozice) jak by měla úvodní stránka vypadat+ přidám odkaz na šablonu, která by tak z 80% seděla na požadavky + přidávám příklad, jak bych chtěl aby vypadaly podstránky (u té navržené šablony jsem takový styl neviděl)

  Jinak k té šabloně:
  část1
  - asi trošku úprava menu, vyhledávací pole určitě na pravou stranu a nad tím menu co tam je, ještě druhý řádek menu
  - jinak to rozvržení 1 velkej a 4 malé příspěvky bych neměnil, nadpisy v obrázcích také ne, možná bych jenom poupravil výšku obrázků, o trošku méně
  část2
  - potom ta bílá část, nazval bych zeď, tu bych potřeboval předělat. Ten pravej sloupec s těma nej příspěvkama, soc. sítě atd, bych zatím nechal (to bych viděl jak by to potom vypadalo) ale tu levou část bych potřeboval rozdělit. Jak rozdělit viz příloha rozdělení.

  - ještě jsem zapomněl mezi částí jedna a dva, by měl být vložen vyhledávač letenek

  Zde přikládám šablonu, která by na to seděla po "menších" úpravách
  Bouplay – Just another WordPress site

  A zde jak by měl vypadat formát příspěvku
  http://capethemes.com/demo/con-form/...-gallery-post/
  - jde mi hlavně o ten úvodní roztaženej obrázek s nadpisem uvnitř

  Kompozice: https://imgur.com/a/lRjdjDW

  Kompozice1: https://imgur.com/a/1PvYeMX

  Jinak opravdu prosím někoho, kdo se zabývá psaním webů a má zkušenosti s wordpress šablonama. Chci se vyhnout nabídkám těch lidí, kteří si hrajou na programátory a nestydí se nabízet za peníze nahraní šablony (podle nich vytvoření webu)...

Hostujeme u Server powered by TELE3