Kódování layoutu ticketovacího systému
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Kompletný HTTP form pre Trustpay

 1. Zdravím,

  obraciam sa na Vás s veľkou prosbou. Vytváram jednoduchý web a rád by som doň vložil možnosť platiť kartou cez Trustpay. Chcel by som využiť HTTP form, ktorý redirectne na platobnú bránu Trustpay. Problém je v tom, že ak chcem platbu cez karty, musím vložiť SIG, ktorý neviem vytvoriť. Nenašiel som žiadny kompletný demo script, a preto sa na Vás obraciam s prosbou, či náhodou niekto nemá kompletný a funkčný HTTP form, do ktorého by som len mohol vložiť svoje údaje. Veľmi by som bol vďačný.

  S pozdravom a želaním pekného dňa Patrik Pagáč

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. SIG je signature, musíš si ho "vypočítat" podle údajů ve formuláři, následuj dokumentaci https://doc.trustpay.eu/#creating-sign

 4. zdrojový ukázkový kód pro php je přímo v té dokumentaci. Podle čeho to prosímtě děláš? Tohle by mělo být první místo, kde začínáš.

  Kód:
  function GetSignature($key, $message){
    return strtoupper(hash_hmac('sha256', pack('A*', $message), pack('A*', $key)));
  }

 5. Robím to presne podla tej doku, akurát presne to php je pre mna problem (venujem sa front a php je pre mna spanielska dedina), preto ziadam o pomoc, ci to nema uz niekto spracovane :)

 6. někde ten podpis musíš vytvořit, tj. musíš nějak zabezpečit údaje, které jsou ve formuláři proti neautorizované změně. Tuhle platbu nemůžeš implementovat pouze na frontendu, ale část musí být na straně serveru (asi ideálně php), kam dochází potvrzení.

  Pokud neděláš backend, tohle stejně neuděláš bez pomoci.

  Knihovny jsou již hotové, ukázková aplikace je přímo od trustpay (odkaz z dokumentace) https://github.com/trustpay/trustpay_integration_tools, další je třeba tady https://github.com/surikman/trustpay-php-sdk

Hostujeme u Server powered by TELE3