Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Hledám zkušeného parťáka

 1. Zdravím webtržníci, mám v hlavě jeden zajímavý nápad a rád bych se o něj podělil s někým zkušenějším, s kým bych to mohl zkonzultovat a poté i spolupracovat.
  Jsem studentem na gymnáziu v Brně, proto by bylo lepší kdyby “parťák” byl také z Brna pro případné osobní setkání.
  Více informací povím v soukromé zprávě, ale jen ve zkratce se jedná o unikátní muzeum, které bych chtěl v Brně otevřít. Muzeum takového formátu jak v Brně, tak v celé České republice nenajdete.
  Pokud jsem Vás zaujal, napište mi do zpráv a můžeme se o tom pobavit konkrétněji.

  Děkuji a přeji pěkný den.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. muzem je taky typ biznisu kde je to skor konicek a zaujem majitela a nie nejaka investicia. takze moc by som sa na nejakeho, investicneho, partaka nespoliehal. ak je to nieco tematicky zaujimave tak predpokladam ze poznas ludi s rovnakym zaujmom takze hladaj tam.

 4. Samozřejmě nevím o jaký typ muzea se jedná a v čem by bylo unikátní; ale: kolikrát za rok jde běžnej člověk do kina a kolikrát jde do muzea? Může muzeum reálně něco vynášet?

 5. Citace Původně odeslal Pablo74 Zobrazit příspěvek
  Samozřejmě nevím o jaký typ muzea se jedná a v čem by bylo unikátní; ale: kolikrát za rok jde běžnej člověk do kina a kolikrát jde do muzea? Může muzeum reálně něco vynášet?
  S tímhle s Vámi naprosto nesouhlasím.
  Asi nemám důvod tajit o jaký se jedná muzeum a tak to napíši rovnou. Jednalo by se o muzeum iluzí. Takže žádný klasický nudný muzeum, kam člověk zajde jednou za život.
  Bylo by jedinečné nejen v tom, že dokáže zabavit snad všechny věkové kategorie, ale především svou originalitou a veškerými vymožemostma, které by mohlo nabízet.
  Dali by se také obměňovat exponáty aby člověk mohl přijít i víckrát než jednou.
  Člověk by si zde mohl mnohé vyzkoušet a “osahat”.
  Existuje mnoho způsobu jak na tom vydělat, a to nejen prodejem vstupenek.
  Muzeum iluzí by lákalo především děti, proto se dají oslovit školy a nabídnout množstevní slevu. Teď si představte kolik by to vynášelo, kdyby k Vám takhle chodilo 60 dětí denně, třeba 10 měsíců v roce.
  A předpokládám, že by zájem nebyl pouze u dětí na základní škole.

  Myslím, že návštěvnost určitě není problém, který by toto muzeum měl trápit.

  ---------- Příspěvek doplněn 26.12.2018 v 22:26 ----------

  Citace Původně odeslal node Zobrazit příspěvek
  muzem je taky typ biznisu kde je to skor konicek a zaujem majitela a nie nejaka investicia. takze moc by som sa na nejakeho, investicneho, partaka nespoliehal. ak je to nieco tematicky
  zaujimave tak predpokladam ze poznas ludi s rovnakym zaujmom takze hladaj tam.
  Nemusí se jednat o pouhé koníčky. Zvlášť pokud je tématika muzea zajímavá a lákavá pro veřejnost, která by byla velmi ochotná se na takové originální a pro ně neznámé muzeum podívat.
  Já si naopak myslím, že zrovna taková přiležitost by pro investora zajímavá být měla, ale možná jsem jen zaslepený do mého nápadu:)

 6. Citace Původně odeslal Tomasczech Zobrazit příspěvek
  Muzeum takového formátu jak v Brně, tak v celé České republice nenajdete.
  Nechci Vám kazit hledání investora, ale myslím si, že jsem muzeum iluzí už v Česku viděl :)

 7. Takže něco jako živá ukázka optických iluzí? A je jich dost na to, aby prohlídka trvala aspoň (dejme tomu) půl hodiny? Jaká forma těch iluzí? Kreslené obrázky, zrcadla, holorgamy, ...?

  Jo, školní třídy, to je dobrej nápad na návštěvnost.

 8. Citace Původně odeslal Whispere Zobrazit příspěvek
  Nechci Vám kazit hledání investora, ale myslím si, že jsem muzeum iluzí už v Česku viděl :)
  Ano, sice jsem psal takového formátu, ale chápu.
  Upřímně nevím jestli bych to nazýval úplně muzeum iluzí. Byl jsem něm osobně a opravdu neodpovídá tomu, jak bych si muzeum iluzí představoval. Přemrštěná cena, malý počet expozic, které jsou velmi nekreativní a poměrně nudné, velmi krátká doba pobytu s ohledem na cenu a takhle bych mohl pokračovat ještě hodně dlouho.
  Jediné co bych vyzdvihl je lokace a právě díky ní to stále stojí. V podstatě je to past na turisty, kteří jdou právě okolo.
  Recenze na googlu to jen potvrzují. Myslím, že takové “muzeum” by případného investora odradit nemělo:)

  ---------- Příspěvek doplněn 26.12.2018 v 23:09 ----------

  Citace Původně odeslal Pablo74 Zobrazit příspěvek
  Takže něco jako živá ukázka optických iluzí? A je jich dost na to, aby prohlídka trvala aspoň (dejme tomu) půl hodiny? Jaká forma těch iluzí? Kreslené obrázky, zrcadla, holorgamy, ...?

  Jo, školní třídy, to je dobrej nápad na návštěvnost.
  Ano, přesně tak. Živá ukázka optických iluzí, které by člověk viděl na vlastní oči a do mnohých by mohl i sám zasáhnout.
  Mám připravené velké množství různých iluzí, teď už jen vybírám ty nejlepší. Prohlídka by měla trvat v rozmezí 1 a 1,5 hodiny, záleží na člověku.
  Přesně jak píšete, různé zrcadlové, obrazové i světelné iluze. Dále různé rébusy, gravitační místnost, místnost vzhůru nohama a další.

Hostujeme u Server powered by TELE3