Kvalitní hosting pro WordPress [WP3]
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Affiliate jako partner - kdy podávám souhrné hlášení?

 1. dřív jsem měl adsense a vsechno podával tak jak jsem podle zákona měl
  ted chci "jen tak ze srandy" udělat affiliate z vícero webů na různé věci(nečekám zatím ani konverze moc), - pamatuju si dobře, že "správně" bych měl každý měsíc sledovat zda neproběhla nějaká konverze, a v případě že jo tak podávat souhrné hlášení? děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nevím jestli se nemýlím, ale u affiliatu přeci přiznáváte až při fakturaci, ne? Dosáhnete na výplatní minimum, vystavíte provizní fakturu a tu hodíte k zaúčtování. To že se vám někde načítají nějaké provize, to nic neznamená.

 4. čem se to liší oproti googlu adsense, abych to dělal jinak? "Umístěním reklamy AdSense na svém webu jsme totiž poskytli službu do jiného státu EU. " fakt nevím, ale přijde mi to podobné, pokud ten afill partner není z CZ, tak taky poskytuju službu tím že to někam umístím? Nebo to je něco jiného?

 5. Aha, tak to nevím.

 6. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Nevím jestli se nemýlím, ale u affiliatu přeci přiznáváte až při fakturaci, ne? Dosáhnete na výplatní minimum, vystavíte provizní fakturu a tu hodíte k zaúčtování. To že se vám někde načítají nějaké provize, to nic neznamená.
  jak který afiil, např. u booking.com zasílaj peníze jakmile dosáhnete 100 Euro, nikde sem tam neviděl možnost zvětšit limit např. na 1000 Euro  Transfers are made on a monthly basis (as long as you have earned at least €100). If you don’t reach this amount in one month, your earnings will be added to the next month.

  As soon as the 100 EUR threshold has been exceeded, you will receive the credit-slip (reservation overview) via email. Payment usually follows within 3 weeks after receiving the email.


  How do payments work? – Affiliates Support

Hostujeme u Server powered by TELE3